Tutaj rodzi się piękno - z takim przesłaniem w połowie maja otwarto Paro Clinic w Zakopanem. Obecna na evencie otwarcia redakcja Zatoka Piękna przyjrzała się nie tylko niesamowitym wnętrzom kliniki, ale i technologiom, jakie od samego początku wprowadzono do menu zabiegowego.

 

Nowo otwarte kliniki urody łączą w sobie niebanalne eleganckie wnętrza z indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz najnowszymi technologiami, które w maksymalnie krótkim czasie pozwalają osiągnąć zamierzone efekty zabiegowe. Bez nich działalność jakiejkolwiek kliniki jest wręcz trudna do wyobrażenia. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę choćby Anna Mościcka, która 14 maja otworzyła drzwi Paro Clinic w samym centrum Podhala.


- Paro Clinic jest to przestrzeń Strefy Piękna, w której zależało nam na tym, żeby pokazać najnowsze technologie i nowe marki – mówi Anna Mościcka, założycielka Paro Clinic w Zakopanem. Dla klientów przygotowano szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało, który pozwala zaplanować dostosowane do oczekiwań i potrzeb terapie. - Podchodzimy bardzo indywidualnie do każdej osoby, dobierając różne technologie, tak aby w krótkim czasie uzyskać jak najlepsze rezultaty – podkreśla Anna Sawicka, kosmetolog z Paro Clinic.
Nowy gabinet Paro Clinic w Zakopanem w najnowsze technologie wyposażyła firma ITP S.A. - Od razu rozpoczynamy od pełnej gamy zabiegów na ciało, twarz, jak i laserowych. Znajdziemy tutaj Endermologie LPG Alliance, falę radiowa Alma SpaDeep oraz falę uderzeniowa Storz Medical. Dzięki tym technologiom wymodelujemy ciało oraz twarz, ujędrnimy skórę, pozbędziemy się cellulitu i wykonamy drenaż limfatyczny. Przy pomocy Alma Rejuve pozbędziemy się naczyń, przebarwień, rozjaśnimy, ujędrnimy i odmłodzimy skórę – mówi Ewelina Czechowicz, Senior Medical Specialist ITP S.A. 

Nowy adres na urodowej mapie Podhala to idealne miejsce, by poznać medycynę estetyczną i kosmetologię hi tech od kuchni, a przy tym - będąc nawet najbardziej wymagającym klientem - odpocząć i zadbać tak o wygląd twarzy, jak i o sylwetkę. Oferta kliniki nie ogranicza się oczywiście do nowych technologii. Jak dodaje Ewelina Czechowicz, w Paro Clinic w Zakopanem zagościły też fitokosmetyki włoskiej marki Vagheggi.

PURE Clinic uroczyste otwarcie
Paro Clinic uroczyste otwarcie

Co ważne, Paro Clinic to miejsce dla każdego, także dla mężczyzn, którzy coraz chętniej korzystają choćby z technologii Alma SpaDeep pozwalającej zredukować niechcianą tkankę tłuszczową. W Paro Clinic można ponadto pozbyć się zastojów limfatycznych i obrzęków powstałych np. wskutek operacji czy cukrzycy. Pozwala na to niezawodny drenaż limfatyczny z wykorzystaniem technologii Endermologie LPG Alliance, która gwarantuje szybką redukcję cellulitu.
- Naszych klientów zapraszamy na konsultacje, podczas których przeprowadzamy szczegółowy wywiad, aby więcej się dowiedzieć o problemach. To pozwala nam na dobranie odpowiednich technologii i zbudowanie odpowiedniej terapii – podsumowuje kosmetolog Anna Sawicka.

 

Na skuteczne zabiegi zapraszamy do Paro Clinic w Zakopanem

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.