Zapraszamy Was dzisiaj na 43 p. Sky Tower, gdzie mieści się wrocławskie biuro ITP. Na co dzień odbywają się tutaj spotkania biznesowe z klientami firmy. Jednak w ciągu dwóch, wyjątkowych dni zmieniło się to miejsce w beauty bar. Dzięki warsztatom od demakijażu do makijażu poznaliśmy fantastyczne, naturalne fitokosmetyki włoskiej marki Vagheggi.

 

Oglądaj naszą relację!

Podczas warsztatów uczestnicy mieli okazję posłuchać o tym, jak prawidłowo wykonywać demakijaż i pielęgnować skórę w domu. Zaprezentowana została również szeroka gama produktów do make-upu oraz nowości Lady Vagheggi.

Był czas na testowanie produktów na własnej skórze, konsultację z ekspertami Vagheggi oraz wymianę doświadczeń wśród specjalistów, którzy stosują fitokosmetyki i zabiegi Vagheggi w swoich gabinetach.

- Marka Vagheggi, to marka włoskich fitokosmetyków, czyli produktów opartych na składnikach naturalnych. To co nas niezwykle cieszy, to fakt, że dzisiaj sięgają po te produkty nie tylko gabinety kosmetologiczne, ale również kliniki medycyny estetycznej i kliniki medyczne. - powiedziała w trakcie spotkania Małgorzata Śliwińska, Marketing Manager ITP S.A.

 

Opinie uczestników Beauty Day Vagheggi

Karolina Koszela, Klinika Pawlikowski 

- Jako kosmetolog Kliniki Pawlikowski, która jest Ambasadorem marki Vagheggi, chciałabym podkreślić, że największym atutem marki są jej składniki aktywne. To, że składniki aktywne możemy dobrać bezpośrednio do problemu z jakim spotykamy się w gabinecie kosmetologicznym. W naszej klinice łączymy ze sobą zabiegi, tzn. dermatologię łączymy z kosmetologią.

Adriana Roszczenko, Naturalnie Kosmetologia

- Pracuję na marce Vagheggi w swoim gabinecie kosmetologicznym od roku. Jestem zachwycona przede wszystkim działaniem fitokosmetyków. Widzę u swoich klientek, które borykają się z różnymi problemami skórnymi wspaniałe działanie, wspaniałe efekty.

Małgorzata Szwarczewska, Mesange Studio

- Pięknie pachną, więc jak przeprowadzamy zabieg, to klientka ma niesamowite doznania sensoryczne, a poza tym efekty po tych zabiegach są spektakularne.

Małgorzata Szymajda, Be Beauty salon Urody

- Poznałam z innej strony więcej produktów, również nowości. Zakochałam się. Na pewno to będą mogły klientki u mnie wypróbować.

Karolina Bereszko, Jura Club

 - Moim prywatnym ulubieńcem na pewno będzie maskara, ale też są bardzo świetne produkty, jeśli chodzi o podkłady, bo one są bardzo delikatne, bardzo lekkie.

Natalia Bochynek, Angelius Medycyna estetyczna

 - Zainteresowaliśmy się marką Vagheggi. Myślę, że wprowadzimy ją do gabinetu i do sprzedaży dla pacjentów jako pielęgnacja domowa. Utwierdzamy się tak naprawdę po takich spotkaniach, że warto i ruszamy!

 

Nowości 2020

Vagheggi

- Vagheggi wypuściło na rynek produkty do nawilżania i odżywiania skóry w postaci lekkiego musu, lekkiej pianki, wzbogaconej o olej migdałowy, olej abisyński, antyoksydanty, takie jak borówka amerykańska. Nasze ciało może być w końcu szybko i skutecznie nawilżone - mówiła podczas prezentacji nowych kosmetyków Paulina Gugała, specjalistka medyczna ITP S.A.

 

Od demakijażu do makijażu

Vagheggi

- Vagheggi oferuje również bardzo dużo produktów do pielęgnacji domowej, zaczynając od produktów do demakijażu, poprzez pielęgnację, kremy, kremy pod oczy, różne rodzaje serum - wylicza Paulina Gugała.

 

Eva, Frida, Grace czy Lucrezia?

Vagheggi

- Marka Vagheggi nie zapomina też o makijażu, który każda kobieta może dostosować do swojego nastroju, temperamentu, do okazji, czy to jest makijaż dzienny, czy to ma być makijaż biznesowy, czy też wieczorowy. - przekonuje specjalistka.

 

Beauty Day Vagheggi

24-25 listopada 2020

SKY TOWER 43 PIĘTRO / BIURO ITP SA

Więcej o fitokosmetykach Vagheggi ->> www.vagheggipoland.pl