Zabieg modelowania i korekcji objętości ust Stylage LIPS PLUS daje błyskawiczne i zachwycające efekty! Zobaczcie, jak wyglądają zabiegi na usta i posłuchajcie, co na ten temat mówi dr Michał Kaniowski. 

 

Oglądaj zabiegi na usta!

 

Dr Michał Kaniowski o zabiegach modelowania i korekcji objętości ust:

- Zabiegi na usta mają różnego rodzaju wskazania, mogą być to zabiegi u osoby młodej z asymetrią ust, z niewykształconą górną wargą, z wadami zgryzu anatomicznymi, związanymi z budową żuchwy.

Innym wskazaniem są też sensu stricte osoby, które przychodzą z dużą suchością ust, pękające usta, wykonujemy delikatne zabiegi nawilżenia, rewitalizacji ust, też jest grupa pacjentów, z takim wskazaniem.

Inni pacjenci zmarszczki palacza i duża wiotkość całej okolicy ust, praktycznie niewidoczna czerwień wargowa, rewitalizujemy okolicę ust, wargę białą a także wargę czerwoną.

Osobna grupa pacjentów to osoby, które chcą wyglądać bardziej atrakcyjnie, chcą faktycznie te usta powiększyć, bardziej uwydatnić, delikatnie podkreślić ich kontur. No i w zależności od zmian anatomicznych i starzenia się są to osoby, które chcą odzyskać te usta które były kiedyś, nie mają oczekiwań co do kształtu, wielkości. Chcieliby wyglądać po prostu adekwatnie do swojego wieku, ale na zadbana osobę.

Kwasem hialuronowym w temacie ust możemy zrobić bardzo dużo i praktycznie może być on wystarczający do rozwiązania większości problemów. Lips Plus Jest to preparat, którego brakowało, dzięki czemu mamy zabiegi objętościowe, mamy wolumetrię ust, ale z zachowaniem takiej delikatności, subtelności. Na tym nam bardzo zależy w tej okolicy.

 

Materiał powstał we współpracy z Laboratoires VIVACY Polska oraz Kaniowscy Clinic