Mnogość zastosowań platformy Secret Duo jest niepodważalna. Za pomocą tego innowacyjnego urządzenia można także zredukować rozszerzone pory oraz wykonać zabieg na wiotką skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Oglądaj materiał z zabiegu!

 

Platforma Secret Duo to pierwsze urządzenie, które łączy dwie technologie nieablacyjne - radiofrekwencję igłową oraz nieablacyjny laser erbowo-szklany. Jako jedyna do tej pory umożliwia na przeprowadzenie standardowej radiofrekwencji mikroigłowej i zastosowanie technik termokoagulacyjnych z wykorzystaniem elektrod igłowych, które pozwalają m.in. na leczenie trądziku czy podcinanie blizn. Secret Duo poprzez mikroigły dostarcza energię radiofrekwencję także do głębokich warstw skóry, co daje znacznie lepsze efekty w krótszym czasie trwania zabiegu.

Zastosowaniu tej innowacyjnej platformy nasza redakcja przyjrzała się w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu. Jednym z zabiegów uchwyconych przez obiektyw naszej kamery był zabieg radiofrekwencji mikroigłowej na rozszerzone pory oraz wiotką skórę twarzy, szyi i dekoltu. - Celem zabiegu jest redukcja rozszerzonych porów, a także poprawa napięcia i liftingowanie skóry - mówi dr Michał Kaniowski, specjalista dermatolog-wenerolog z Kaniowscy Clinic we Wrocławiu.

 

Platforma Secret Duo w zabiegu anti-aging

Jak tłumaczy dr Michał Kaniowski, docelowym efektem zabiegu jest znaczące zwężenie rozszerzonych porów, poprawa struktury skóry oraz redukcja drobnych zmarszczek. Jest to więc typowy zabieg anti-aging, tyle że z lepszymi rezultatami i bez konieczności poddawania się rekonwalescencji.

- Plusem zabiegu jest samo działanie urządzenia, czyli powolne, bardzo harmonijne wysuwanie się igieł, co zmniejsza bolesność zabiegu. Pacjentka po tego typu zabiegu będzie dzisiaj miała tylko lekko zaróżowioną skórę twarzy i praktycznie jutro będzie mogła normalnie funkcjonować. Nie ma też żadnego krwawienia, mimo że zabieg jest wykonywany dość agresywnie - tłumaczy dr Michał Kaniowski.

Brak rekonwalescencji, komfort podczas zabiegu i wyraźne efekty to nie jedyne zalety tego zabiegu. Secret Duo pozwala odmładzać także delikatne obszary twarzy. - Niewątpliwym plusem tej technologii jest możliwość wykonania zabiegu także na obszar powiek dolnych oraz powiek górnych - dodaje lekarz. Platforma z uwagi na innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo jest więc nie tylko efektywna, ale i konkurencyjna.

 

Więcej o zabiegach w Kaniowscy Clinic 

Materiał powstał przy współpracy z Euroscalemed.