Jak pozbyć się niechcianego tatuażu, koszmarnego makijażu permanentnego, nieestetycznych przebarwień czy blizn? Z pomocą przychodzą lasery pikosekundowe. Zobacz zabiegi laserem pikosekundowym Picocare 450 w klinice Natural Skin Clinic w Szczecinie oraz posłuchaj opinii lekarzy medycyny estetycznej. 

 

Oglądaj film z zabiegów!

 

Zastosowanie lasera pikosekundowego PicoCare 450

Lasery pikosekundowe pozwalają na skuteczniejsze usuwanie tatuażu, makijażu permanentnego, przebarwień, redukcję blizn i odmładzanie skóry przy mniejszej liczbie zabiegów, przy tym są bardzo bezpieczne dla pacjenta.

- W klinice Natural Skin Clinic posiadamy laser pikosekundowy Picocare 450, który dzięki 4 długościom fali (1064nm, 532nm, 595nm oraz 660nm) jest w stanie usunąć każdy kolor tatuażu, jak i makijażu permanentnego. Zabieg przebiega dwuetapowo, w pierwszym etapie znieczulamy przez około 20 min, następnie przystępujemy do zabiegu. W trakcie zabiegu pojawia się tzw. efekt frost czyli zbielenia. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona. Należy smarować np. Alantanem. Zaczerwienienie utrzymuje się do około tygodnia, jeśli w ogóle występuje. Kolejną sesję można odbyć po około 6-8 tygodniach. Ilość zabiegów jest mocno zróżnicowana, ale przebiega to mniej więcej między 5 a 10 sesji. Po całej serii zabiegów tatuaż powinien całkowicie zniknąć. - wyjaśnia dr. n. med. Łukasz Kozak, lekarz medycyny estetycznej.

- Laserem Picocare 450 możemy usuwać przebarwienia na skórze przy użyciu końcówki stimulate, natomiast do odmładzania skóry i do redukcji blizn, np. blizn potrądzikowych używamy końcówki frakcyjnej HEXA. Dzięki zabiegowi frakcyjnemu poprawia się koloryt skóry, delikatne zmarszczki wypłycają się, pory ulegają zwężeniu, tekstura skóry ulega poprawieniu, a dzięki temu, że nie ingerujemy w warstwę naskórkową, czas rekonwalescencji skraca się i zabieg jest przyjemniejszy dla pacjenta. - dodaje dr n. med. Paulina Kroczyńska-Ross, lekarz medycyny estetycznej.

 

Więcej o zabiegach laserem PicoCare 450 na stronie Natural Skin Clinic www.naturalskinclinic.pl