We wnętrzach Hotelu Bristol, 13 kwietnia, marka Neauvia zorganizowała konferencję prasową na którą przybyły liczne media oraz influencerzy. Głównym tematem spotkania była nowa linia kosmeceutyków SPOTLESS BEAUTY ROUTINE.

 

SPOTLESS BEAUTY ROUTINE to 3-etapowy rytuał pielęgnacyjny, zwalczający różne typu przebarwień w celu odzyskania blasku z zachowaniem równowagi skóry. Produkty wzbogacone są o wybrane i skoncentrowane składniki aktywne, mające na celu zmniejszenie oznak fotostarzenia, takie jak ciemne plamy, zmarszczki, szorstkość. Skóra po zastosowaniu produktów z linii staje się bardziej wyrównana, rozświetlona i chroniona.

Neauvia SPOTLESS BEAUTY ROUTINE
Neauvia SPOTLESS BEAUTY ROUTINE

Do nowej linii zaliczają się:

PHA TOUCH lotion przygotowujący skórę z glukonolaktonem i mieszanką delikatnych kwasów wspomagających odnowę skóry. Do wszystkich typów skóry.

MELAN-OX SERUM zaawansowane serum rozjaśniające z kwasem traneksamowym i witaminą C, które rozjaśnia skórę dzień po dniu, wydobywając jej naturalne piękno.
Skóra z różnymi rodzajami przebarwień i objawami fotostarzenia.

PHOTO DEFENSE rozświetlający krem z filtrem przeciwsłonecznym o szerokim spektrum działania SPF 30+ chroniący skórę przed UV i światłem HEV.

A.Orzechowska, dr B.Pawlikowski, A.Dec, M.Kucharska
A.Orzechowska, dr B.Pawlikowski, A.Dec, M.Kucharska

Eksperci w trosce o skórę

Spotkanie poprowadziła Anna Dec prezenterka telewizyjna wraz z Moniką Kucharską Business Development Manager Cosmeceuticals oraz eksperci:

Dr n.med. Beata Dethloff, która wyznaje zasadę: „Misją mojej pracy jest poprawa jakości życia dzięki prowadzeniu indywidualnych programów medycyny estetycznej i anti- aging, czyli medycyny przeciwstarzeniowej. Istotą anti aging jest holistyczne podejście do pacjenta, czyli dbałość o jego zdrowie, kondycję emocjonalno-psychiczną i osobiste piękno”.

Dr Bartosz Pawlikowski, specjalista dermatolog ekspert w dziedzinie laseroterapii, członek Amerykańskiego Towarzystwa Laseroterapii. który szczególną uwagę zwraca na techniki łączone. „W zabiegach estetycznych stawiam wyłącznie na bezpieczne i sprawdzone metody, ale też w oparciu o naukę nieustannie poszukuję nowych rozwiązań – jeszcze efektywniejszych” – podkreśla dr Pawlikowski.

Dmitrij Gabczenko i dr Bartosz Pawlikowski
Dmitrij Gabczenko i dr Bartosz Pawlikowski

Podczas konferencji Dr Beata Dethloff podzieliła się wiedzą na temat przebarwień, jak powstają i jaki jest skuteczny sposób ich zwalczania, natomiast dr Bartosz Pawlikowski opowiedział o promieniowaniu UV oraz prawidłowej ochronie przeciwsłonecznej Neauvia.

Więcej o produktach na Neauvia.pl