BLASK Chirurgia Plastyczna Kondej-Hedrych to miejsce stworzone przez kobiety z myślą o każdej osobie, która poszukuje opieki profesjonalistów. 1 kwietnia w gabinecie przy ulicy Szymanowskiego 20/U5 w Gdańsku, odbyło się uroczyste otwarcie BLASKu. Wśród gości nie zabrakło rodziny i przyjaciół, ale także pacjentów i przedstawicieli mediów. Nie mogło zabraknąć też redakcji Zatoki Piękna.

 

Wymarzyłyśmy sobie miejsce, do którego chciałoby się przyjść, zajrzeć, po prostu być. Miejsce, w którym można naładować się energią i czuć się dobrze. Myślę oczywiście o naszych pacjentach, ale również o naszym zespole, bo to bardzo istotne kto tworzy BLASK – powiedziała podczas przemowy powitalnej dr Karolina Kondej.

Dr Karolina Kondej, Dr Alina Henrych-Ozimina
Dr Karolina Kondej, Dr Alina Henrych-Ozimina

Doktor Alina Hedrych-Ozimina przypomniała okoliczności nadania centrum nazwy i jej prawdziwego znaczenia: – Długo myślałyśmy nad nazwą gabinetu i to była jedna z trudniejszych kwestii. Chciałyśmy, żeby była prosta, ale niebanalna. Była zima, okres Bożego Narodzenia, wszystko wokół było piękne, radosne i błyszczało – choinki, bombki, lampki, gwiazdy. Pomyślałam wtedy, a Karolina się z tym zgodziła, że każdy nasz pacjent ma być taką gwiazdą, błyszczeć radosnym wewnętrznym światłem.

Dr Alina Henrych-Ozimina, Dr Karolina Kondej
Dr Alina Henrych-Ozimina, Dr Karolina Kondej

A dlaczego warto dbać o swój blask?

Temat dbania o siebie, nie tylko w kontekście zdrowia fizycznego, ale również zdrowia psychicznego, jest ostatnio niezwykle popularny. Zarówno dbanie o siebie, jak i otaczanie siebie opieką na co dzień, powinno być zatem czymś zupełnie naturalnym. Ale czy tak jest? Dzięki uświadomieniu własnych potrzeb można zacząć żyć w zgodzie z samym sobą oraz według własnych zasad. W dbaniu o siebie nie chodzi o tworzenie nierealnej listy – tylko o te czynności, które są łatwo dostępne, i te, które pozostają w naszym zasięgu.

Współczesna chirurgia plastyczna ma wiele do zaoferowania. Dzięki nowoczesnym metodom i wykwalifikowanym w tej dziedzinie specjalistom można zmienić praktycznie każdą część ciała, która wywołuje w nas uczucie dyskomfortu czy też gorszego samopoczucia.

D.Gabczenko, Dr K.Kondej, Dr A Henrych-Ozimina, E.Gabczenko
D.Gabczenko, Dr K.Kondej, Dr A. Henrych-Ozimina, E.Gabczenko

Blask to wielopokoleniowy zespół chirurgów plastyków, który potrafi czerpać z owych atutów każdego pokolenia. To doskonałe połączenie wiedzy, bezcennego doświadczenia, entuzjazmu, świeżego spojrzenia i nowych pomysłów. To gwarancja bezpieczeństwa i możliwość wypracowania najoptymalniejszych rozwiązań dla naszych Pacjentów. Praca chirurga plastyka to bowiem ciągłe balansowanie pomiędzy spełnianiem oczekiwań Pacjentów a możliwościami, jakie oferuje współczesna medycyna.

Zapraszamy do Kliniki Chirurgii Plastycznej Blask na konsultacje, w czasie których lekarz specjalista chirurgii plastycznej doradzi, jak owego blasku dodać, jak go przywrócić lub zatrzymać.