Włoski Dzień Kobiet to święto kobiecości w tak niezrównanym miejscu, jakim jest Sheraton Sopot - Partner a zarazem Patron tego niezwykłego wydarzenia, które odbędzie się w piątek 10 marca o g. 18:00.

 

Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, będzie to wieczór trwający aż 4,5 godz, wypełniony porywającą włoską muzyką na żywo, cudownym jedzeniem i winem, a przede wszystkim kobiecą energią, powiewem mody i dobrą zabawą - nawet z tańcami!

Włoski Dzień Kobiet z Grace Collection
Włoski Dzień Kobiet z Grace Collection

 

Nie będzie żadnych komercyjnych prezentacji, tylko CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ wspólnego biesiadowania i cieszenia się swoją obecnością. W dodatku, będzie to doskonała okazja do założenia swoich ulubionych, a w ostatnich czasach tak rzadko noszonych kreacji: koktajlowy/elegancki dress code!

Warunki uczestnictwa 

Koszt: 250 złotych/osoba
Kwota obejmuje koszt kolacji w formie wykwintnego bufetu włoskiego, dań zimnych i gorących, niezrównanych deserów wykonanych przez kuchnię Hotelu Sheraton, a także wspaniałego Prosecco i win włoskich, które będą dopełnieniem tej cudownej uczty dla zmysłów i ciała!

Warunkiem uczestnictwa w Wieczorze Włoskim w Hotelu Sheraton Sopot jest uiszczenie opłaty w wysokości 250 zł, jako wyłącznie koszt serwowanej kolacji.
Lista uczestników jest ograniczona, a chętne Panie do udziału w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z organizatorami wydarzenia ->> Włoski Dzień Kobiet