Kolejny rok przynosi nowe miejsca na mapie urodowej Polski. Pod koniec stycznia odbyło się uroczyste otwarcie SasClinic w Milanówku. W wydarzeniu uczestniczyła z kamerą także redakcja Zatoki Piękna.

 

Miejsce, w którym zabiegi hi-tech łączone są z medycyną estetyczną i relaksem - takie właśnie jest SasClinic, które po wielu tygodniach przygotowań zaprosiło niedawno pierwszych klientów. Wielkie otwarcie odbyło się 27 stycznia tego roku i pozwoliło bliżej poznać ideę oraz ofertę nowej kliniki w Milanówku.

Oglądaj naszą relację z otwarcia

 

- Milanówek nie jest przypadkowym miejscem. Jest to miasto ogród, które znam, gdzie można się wyciszyć, gdzie można zostawić zgiełk dużego miasta za sobą - powiedziała naszej redakcji Katarzyna Zagórska, właścicielka SasClinic. SasClinic powstała jako klinika medycyny estetycznej, wellnes & spa, pozwalająca poprawić swoje samopoczucie i wygląd.

- Wyobraź sobie miejsce, w którym doznasz pełnego wyciszenia i relaksu oraz uzyskasz sylwetkę marzeń podczas jednej wizyty. Takie właśnie jest SasClinic Wellness & Spa, miejsce stworzone z pasją i dla pasji - opowiadała nam Karolina Szuba, dyrektor operacyjna SasClinic. Klinika łączy rozbudowaną ofertę wellness & spa z zabiegami medycyny estetycznej oraz modelowaniem sylwetki hi-tech.

Innowacyjne technologie pozwalające usunąć tkankę tłuszczową w sposób bezinwazyjny, ale z efektem porównywalnym do liposukcji chirurgicznej, urządzenia do usuwania opornego cellulitu czy zabiegi odmładzające na twarz - to zaledwie mały wycinek pełnej oferty SasClinic w Milanówku.

- Zabiegi, jakie możesz wykonać w SasClinic to odmładzanie twarzy, okolicy oczu bądź innej partii ciała. Odchudzanie za pomocą technologii hi-tech, usuwanie cellulitu, modelowanie sylwetki, usuwanie laserowe boczków, brzucha. Ponadto radiofrekwencja mikroigłowa, leczenie chrapania oraz leczenie łysienia oraz cała gama zabiegów dedykowanych dla panów - wylicza Karolina Szuba.

Menu zabiegowe SasClinic, jak zapowiedziała podczas otwarcia kliniki jej dyrektor operacyjna, uzupełnia kompleksowa oferta dla mężczyzn, którzy mogą poddać się tu m.in. terapii trychologicznej, zabiegom odmładzającym okolice oczu czy laserowemu usuwaniu tkanki tłuszczowej z brzucha. Dla klientów przygotowano też zabiegi depilacji laserowej oraz zabieg budujący mięśnie i usuwający tkankę tłuszczową jednocześnie.

Tak rozbudowana oferta nowej kliniki w Milanówku to efekt nie tylko starań zespołu zatrudnionych w niej specjalistów, ale również nawiązania współpracy z autoryzowanymi dystrybutorami. Udział w uroczystym otwarciu oprócz naszej redakcji wzięli też przedstawiciele firmy ITP S.A., dystrybutora technologii.

- Podjęliśmy współpracę z wiodącym dystrybutorem - ITP S.A., który dostarczył nam sprzęty bezpieczne, certyfikowane i medyczne, aby naszym pacjentom dawać najwyższą jakość i bezpieczeństwo na każdej wizycie - podkreśla Karolina Szuba.

Zapraszamy na zabiegi do  SasClinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.