Chociaż początek grudnia przypomniał nam, że nieuchronnie zbliża się zima, wieczór 3 grudnia był bardzo gorący. Tego dnia w Sopocie odbyło się uroczyste otwarcie kliniki DIDI Aesthetics, podczas którego nie zabrakło czasu na rozmowy, konsultacje, pokazy ani zabawę. Zaproszeni goście skosztowali tortu i poznali bliżej wykorzystywane w klinice technologie oraz kosmetyki marki Vagheggi. W wydarzeniu, łączącym wielkie otwarcie i zarazem pierwsze urodziny DIDI Aesthetics w Sopocie, brała udział także redakcja Zatoki Piękna.

 

Oglądaj relację:

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. 

- Jestem niezwykle podekscytowana, dlatego że dziś świętujemy huczne otwarcie, a zarazem pierwsze urodziny mojej kliniki kosmetologicznej DIDI Aesthetics w Sopocie. Jest to zarazem niezwykłe wydarzenie, ponieważ połączone również z premierą świetnych kosmetyków Oro Fiorentino marki Vagheggi – powiedziała nam Diana Kucharska, właścicielka DIDI Aesthetics.

Kosmetyki Oro Fiorentino od Vagheggi, które miały swoją premierę podczas otwarcia DIDI Aesthetics to limitowana linia produktów anti-aging do pielęgnacji skóry, przeznaczona dla osób, które chciałyby odmłodzić twarz bez jakichkolwiek iniekcji. Zawierają one opracowany wspólnie z neurologami heksapeptyd, który wygładza zmarszczki mimiczne, a dodatkowo też adenozynę, która rozluźnia skurcze włókien nerwowych, masło shea czy hialuronian sodu oraz witaminę E.

 

Zabiegi hi-tech w DIDI Aesthetics

W klinice – po konsultacji i dopasowaniu zabiegów oraz pielęgnacji domowej – można skorzystać z zabiegów na twarz i ciało. Przeznaczone są one zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Specjaliści przeprowadzają je za pomocą znanych urządzeń hi-tech. - W naszej ofercie gabinetowej znajdą państwo takie urządzenia, jak Endermologie LPG, Geneo, Zaffiro – dodała Diana Kucharska.

Podczas uroczystego otwarcia kliniki odbyły się również zabiegi pokazowe z uwzględnieniem wspomnianych technologii. Zaprezentowano urządzenia Endermologie LPG Alliance do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej, Zaffiro do termoliftingu i platformę Geneo do zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, uwzględniając nową kapsułkę Geneo Glam z płatkami czystego złota.

- Mamy przyjemność dostarczyć do DIDI Aesthetics urządzenia najlepszych światowych marek. Zapewnią one klientom tego miejsca najlepsze efekty. Życzymy DIDI samych zadowolonych klientów i dużo sukcesów – powiedział nam obecny na evencie Grzegorz Tyrpa, Regional Sales Manager ITP. 

 

Zapraszamy na zabiegi do DIDI Aesthetics

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.