Terapie skrojone na miarę, holistyczne podejście do urody i samopoczucia oraz wsparcie profesjonalistów – między innymi tym przyciąga klientów gabinet Czasu Kropla w Łodzi, który od połowy listopada działa już nie w jednej, a dwóch lokalizacjach. W otwarciu drugiej kliniki Czasu Kropla uczestniczyła także redakcja Zatoki Piękna. 

 

Oglądaj naszą relację!

  

Jeden zespół profesjonalistów, ale już dwie lokalizacje – klinika Czasu Kropla w Łodzi otworzyła się na klientów pod kolejnym adresem. W uroczystym otwarciu placówki przy ul. Dowborczyków 18 wzięła udział również nasza redakcja. - Po niespełna trzech latach stworzyliśmy drugą przestrzeń kliniki Czasu Kropla. Czasu Kroplę pokochali wspaniali pacjenci, którzy zaczęli przybywać z dnia na dzień. Właśnie dlatego chcemy się nadal rozwijać, wprowadzać nowe technologie, innowacyjne rozwiązania – powiedziała Karolina Chrobot, właścicielka klinik Czasu Kropla.

W klinice Czasu Kropla do potrzeb klientów podchodzi się holistycznie, dlatego oprócz zabiegów medycyny estetycznej proponuje się też zabiegi z zakresu kosmetologii, terapie manualne, a także dietetykę kliniczną. Trafiając pod opiekę kosmetologów, lekarza medycyny estetycznej i dietetyka klinicznego, można kompleksowo zadbać zarówno o swój wygląd, jak i zdrowe nawyki żywieniowe. Od połowy listopada jest to możliwe pod dwoma adresami. Nowy etap w rozwoju Czasu Kropli rozpoczął się wraz z hucznym otwarciem drugiej kliniki, które odbyło się 10 listopada.

Karolina Chrobot właścicielka Czasu Kropla
Karolina Chrobot właścicielka Czasu Kropla

W otoczeniu eleganckich wnętrz, z nawiązaniami do cenionego przez klientów stylu loft, nie zabrakło długich rozmów i tańców. Goście mogli obejrzeć również pokaz mody czy zakosztować włoskiej kuchni i słodkości. Na miejscu pojawili się także partnerzy biznesowi. - Mamy przyjemność uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu, otwarciu nowej kliniki Czasu Kropla. Pani Karolina, właścicielka to człowiek z pasją, człowiek spełniający marzenia. My dostarczając technologie najwyższej jakości, mamy ogromną przyjemność pracować z najlepszymi ekspertami – powiedział nam Paweł Szydłowski, Manager of the Laser Area ITP S.A.

Terapie skrojone na miarę, jakie oferują obie placówki Czasu Kropli, nie byłyby możliwe, gdyby nie zaawansowane technologie zabiegowe typu endermologia, fala radiowa, technologia do termoliftingu czy laser diodowy do epilacji. W klinice przeprowadzane są tak zabiegi na twarz, jak i na ciało, a od niedawna także zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Klienci mogą liczyć też na pomoc trychologa i terapie manualne na ciało oraz twarz wykonywane przez fizjoterapeutkę estetyczną.  

Zapraszamy na zabiegi do Czasu Kropla

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.