Na skraju miasta, w lokalizacji, która pozwala klientom nie tylko poddać się zabiegom estetycznym, ale również wyciszyć się – salon Natural Clinic zarówno ofertą, jak i miejscem oraz nazwą nawiązuje do tego, co w dzisiejszych czasach najbardziej pożądane. Dbałość o jak najbardziej naturalne efekty, dzięki nowym technologiom i profesjonalnej kadrze, doskonale wpisuje się w trend holistycznego podejścia do urody. Jest to zarazem przepis na sukces, ponieważ firma Natural Clinic już wcześniej prowadziła salon w Kozienicach. Nowa klinika to odpowiedź na rosnącą liczbę klientów z Radomia i okolic. 

 

Oglądaj relację z uroczystego otwarcia!

  

Oficjalne otwarcie Natural Clinic w Radomiu odbyło się 22 października. Partnerzy i klienci kliniki mogli liczyć na poczęstunek, konsultacje ze specjalistami oraz prezentację nowych technologii oraz autorskich planów zabiegowych Natural Clinic. - Natural Clinic to nowe miejsce na mapie Radomia. Koncepcja powstania zaistniała kilka lat temu. Nareszcie udało się ją nam zrealizować. Nasza oferta została skonstruowana tak, żeby zabezpieczyć wszelkie państwa potrzeby. Specjalizujemy się w zabiegach technologicznych oraz laserowych – powiedziała nam Izabela Rozwadowska, właścicielka Natural Clinic.

Radomski salon Natural Clinic został urządzony na powierzchni przeszło 100 mkw. W pięciu gabinetach kosmetycznych wykonywane są m.in. zabiegi z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. W Natural Clinic za bezpieczeństwo i komfort klientów, a także oczywiście za efekty zabiegowe, odpowiadają wysokiej jakości, certyfikowane technologie, dostarczane m.in. przez partnera technologicznego, firmę ITP S.A. W klinice dostępne są nowoczesne lasery, fala uderzeniowa, fala radiowa, Geneo, a także technologie do epilacji, endermologii i kriolipolizy.

- Z panią Izabelą Rozwadowską współpracujemy od 4 lat. Dziś znajdujemy się w nowej klinice, Natural Clinic, która została wyposażona w sprzęty do kriolipolizy do redukcji tkanki tłuszczowej, do endermologii, która daje efekt konturowania oraz produkcji elastyny i kolagenu, falę uderzeniową na problem cellulitu, falę radiową do zagęszczania skóry, lasery do epilacji oraz Geneo - urządzenie typowo kosmetologiczne – opowiedział nam Przemysław Spólnik, Regional Sales Representative ITP S.A. Nowe technologie, w połączeniu z doświadczeniem personelu, pozwalają tworzyć autorskie plany zabiegowe o potwierdzonej naukowo skuteczności i bezpieczeństwie.

- Jako firma ITP S.A. już od 2006 roku wprowadzamy na rynek polski światowe marki, światowych producentów, którzy wykorzystują innowacyjne technologie w zabiegach medycyny estetycznej. Te wszystkie technologie, które są potwierdzone badaniami klinicznymi, jak również jakością i przede wszystkim bezpieczeństwem zabiegowym, są dla nas, dla ludzi, którzy korzystają z zabiegów, którzy chcą zatrzymać czas, jak również zadbać o swoją naturalność i tę naturalność wydobywać. Dlatego nasza filozofia firmy ITP. S.A. jest spójna z nazwą tutejszej nowo otwartej kliniki w Radomiu - Natural Clinic – podkreślił Marek Golec, Project Manager ITP S.A.

W Natural Clinic specjaliści przeprowadzają nie tylko zabiegi modelujące sylwetkę i laserowe, ale również mezoterapię na twarz i szyję. W ofercie znajdują się też m.in. fotoodmładzanie, makijaż permanentny czy zabiegi na rzęsy.

Zapraszamy na zabiegi do  Natural Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.