Uroczyste otwarcie SKY Clinic w nowej lokalizacji w stolicy, połączone z prezentacją najlepszych technologii w medycynie estetycznej i kosmetologii, odbyło się 7 września przy ul. Marconich 3 w Warszawie. Nowa filia to druga po głównej siedzibie we Wrocławiu placówka SKY Clinic. Zapraszamy do oglądania naszej relacji z wydarzenia z udziałem mediów i przedstawicieli firmy ITP S.A.

 

Oglądaj naszą relację!

 

TOP zabiegi w SKY Clinic

Nowa placówka SKY Clinic na warszawskim Wilanowie oferuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Klinika dysponuje choćby platformą laserową Alma Harmony XL Pro, pozwalającą na leczenie blizn, przebarwień oraz naczynek. W SKY Clinic przeprowadzane są również niezawodne zabiegi modelowania sylwetki z Endermologie LPG Alliance czy termoliftingu Zaffiro. Z zaawansowanym cellulitem można się tu rozprawić dzięki fali akustycznej Storz D-Actor, a z niechcianym owłosieniem – za pomocą lasera Primelease

Klinika specjalizuje się nie tylko w zabiegach medycyny estetycznej i kosmetologii, ale przede wszystkim w zabiegach transplantacji włosów. Podkreślił to podczas otwarcia właściciel SKY Clinic.

- Jestem niesamowicie dumny z otwarcia kolejnej naszej kliniki, tym razem w Warszawie. Oprócz współpracy z firmą ITP. S.A. i wykonywania bardzo wielu zabiegów kosmetycznych czy też z dziedziny medycyny estetycznej, nadal wykonujemy, prawdopodobnie najwięcej w Europie, zabiegów transplantacji włosów, w czym się specjalizujemy – mówił Piotr Tkacz, właściciel SKY Clinic.  

 

Piramida Piękna w SKY Clinic w Warszawie

Piramida Piękna to strategia prowadzenia terapii holistycznej w medycynie estetycznej opracowana przez lekarza medycyny estetycznej we współpracy z kosmetolog. W SKY Clinic podstawową potrzebą jest zdrowie, dalej suplementację łączy się z pielęgnacją. W planie działania uwzględniane są ponadto potrzeby specjalne skóry, faktura skóry, struktura skóry, mimika i napięcie skóry. Dopiero na samym szczycie Piramidy Piękna figurują proporcje. 

Więcej o kompleksowym podejściu do potrzeb pacjenta podczas wystąpienia dla prasy, poświęconego podstawom zabiegów estetycznych, opowiedziała dr Kamila Jaworska. - W SKY Clinic najważniejsze jest kompleksowe podejście do problemów pacjentów. W celu ułatwienia planowania terapii stworzyłam Piramidę Piękna, która zakłada współpracę pacjenta, kosmetologa oraz lekarza medycyny estetycznej. W piramidzie wyróżniamy 8 różnych obszarów, a podjęcie działań w każdym z nich zapewnia nam optymalne efekty terapeutyczne – przekonywała dr Kamila Jaworska, lekarz medycyny estetycznej. 

 

Zapraszamy na zabiegi do  SKY Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.