Stolica wzbogaciła się o kolejną klinikę medycyny estetycznej, ale jednak inną od pozostałych. 7 września, podczas uroczystego otwarcia SKY Clinic w Warszawie z udziałem mediów, specjaliści zaprezentowali nie tylko używane przez siebie technologie, ale również unikalną Piramidę Piękna, świadczącą o kompleksowym podejściu do każdego pacjenta.

 

Uroczyste otwarcie kliniki SKY Clinic w nowej lokalizacji w stolicy, połączone z prezentacją najlepszych technologii w medycynie estetycznej i kosmetologii, odbyło się 7 września przy ul. Marconich 3 w Warszawie. Nowa filia to druga po głównej siedzibie we Wrocławiu placówka SKY Clinic

Klinika specjalizuje się nie tylko w zabiegach medycyny estetycznej i kosmetologii, ale przede wszystkim w zabiegach transplantacji włosów. Podkreślił to podczas otwarcia właściciel SKY Clinic. - Jestem niesamowicie dumny z otwarcia kolejnej naszej kliniki, tym razem w Warszawie. Oprócz współpracy z firmą ITP. S.A. i wykonywania bardzo wielu zabiegów kosmetycznych czy też z dziedziny medycyny estetycznej, nadal wykonujemy, prawdopodobnie najwięcej w Europie, zabiegów transplantacji włosów, w czym się specjalizujemy – mówił Piotr Tkacz, właściciel SKY Clinic. 

 

Piotr Tkacz, SKY Clinic
Piotr Tkacz, SKY Clinic 

 

SKY Clinic technologiami stoi

Nowa placówka oferuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Klinika dysponuje choćby platformą laserową Alma Harmony XL Pro, pozwalającą na leczenie blizn, przebarwień oraz naczynek. W SKY Clinic przeprowadzane są również niezawodne zabiegi modelowania sylwetki z Endermologie LPG Alliance czy termoliftingu Zaffiro. Z zaawansowanym cellulitem można się tu rozprawić dzięki fali akustycznej Storz D-Actor, a z niechcianym owłosieniem – za pomocą lasera Primelease

Sky Clinic
Małgorzata Śliwińska (ITP S.A.), Piotr Tkacz (SKY Clinic), Barbara Dąbrowska-Gur (ITP S.A.)

Cieszy nas ogromnie, iż klinika wybrała właśnie do kolejnej lokalizacji sprzęty z oferty ITP. S.A., m.in. platformy Harmony XL Pro, Endermologie Alliance, D Actor Storz, Prime Lease, ONDA czy Zaffiro – powiedziała na otwarciu SKY Clinic Barbara Dąbrowska-Gur, Dyrektor Handlowy ITP S.A. 

 

Piramida Piękna w SKY Clinic

Wyjątkowość SKY Clinic polega nie tylko na wykorzystaniu nowych technologii i wyspecjalizowaniu się w  transplantacji włosów, ale przede wszystkim na unikalnej Piramidzie Piękna.

Piramida Piękna to strategia prowadzenia terapii holistycznej w medycynie estetycznej opracowana przez lekarza medycyny estetycznej we współpracy z kosmetolog. W SKY Clinic podstawową potrzebą jest zdrowie, dalej suplementację łączy się z pielęgnacją. W planie działania uwzględniane są ponadto potrzeby specjalne skóry, faktura skóry, struktura skóry, mimika i napięcie skóry. Dopiero na samym szczycie Piramidy Piękna figurują proporcje. 

Dr Kamila Jaworska, SKY Clinic
Dr Kamila Jaworska, SKY Clinic

Więcej o kompleksowym podejściu do potrzeb pacjenta podczas wystąpienia dla prasy, poświęconego podstawom zabiegów estetycznych, opowiedziała dr Kamila Jaworska. - W SKY Clinic najważniejsze jest kompleksowe podejście do problemów pacjentów. W celu ułatwienia planowania terapii stworzyłam Piramidę Piękna, która zakłada współpracę pacjenta, kosmetologa oraz lekarza medycyny estetycznej. W piramidzie wyróżniamy 8 różnych obszarów, a podjęcie działań w każdym z nich zapewnia nam optymalne efekty terapeutyczne – przekonywała dr Kamila Jaworska, lekarz medycyny estetycznej. 

Partnerem wydarzenia była firma ITP S.A., która dostarcza innowacyjne technologie spełniające najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa do medycyny estetycznej i kosmetologii. W spotkaniu prasowym wzięły udział zarówno redakcje branżowe, jak i lifestylowe, w tym redakcja Zatoki Piękna. 

Oglądaj naszą FOTORELACJĘ!

Zapraszamy na zabiegi do SKY Clinic w Warszawie

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.