Piękno ukryte w Tobie – takim hasłem kierują się właściciele otwartej niedawno kliniki Arcadia Clinic w Krakowie. - Arkadia jest to poetyckie określenie raju i taki raj chcemy tutaj stworzyć – zapowiedział w rozmowie z Zatoką Piękna Marcin Marszałek, właściciel kliniki.

 

Oglądaj relację:

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. 

Czy połączenie kosmetologii i medycyny estetycznej, i kompleksowe rozwiązania z wykorzystaniem nowych technologii okażą się swoistym synonimem raju w branży? Właściciele Arcadia Clinic powiedzieli „sprawdzam!” i zaprosili na uroczyste otwarcie kliniki stworzonej według własnej wizji, gdzie przed rozpoczęciem zabiegów każdy pacjent może liczyć na bezpłatną holistyczną konsultację z lekarzem medycyny estetycznej.

- Przedstawiam państwu nowoczesną klinikę o nazwie Arcadia Clinic. Arkadia jest to poetyckie określenie raju i taki raj chcemy tutaj stworzyć. Będzie to wyjątkowe miejsce z wyjątkowym podejściem do pacjenta. Ilość urządzeń i możliwości najnowocześniejszych technologii pozwoli nam bardzo wszechstronnie podejść do problemów na każdej płaszczyźnie – powiedział nam właściciel kliniki Arcadia Clinic Marcin Marszałek.

 

Arcadia Clinic – odpowiedź na 95% problemów

Uroczyste otwarcie, które odbyło się 1 grudnia na krakowskim Zabłociu, upłynęło przy dźwiękach granej na fortepianie muzyki jazzowej. Goście mieli czas nie tylko na rozmowy w kuluarach, ale też na konsultacje z kosmetologami. Podczas wydarzenia można było dowiedzieć się też więcej o samych technologiach oraz zabiegach. W czasie eventu Olga Hornik, Regional Sales Manager ITP zaprezentowała obecnym możliwości zabiegowe i efekty aż 12 technologii z portfolio ITP S.A., w które wyposażona została klinika. Jak podkreśliła podczas prezentacji, dobór technologii odpowiada aż na 95% problemów, z jakimi pacjenci przychodzą do gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologii. 

- W imieniu własnym i firmy ITP SA chciałabym serdecznie pogratulować oficjalnego otwarcia panu Marcinowi i pani Dorocie miejsca, którego na mapie Krakowa brakowało. Arcadia Clinic to miejsce o zupełnie nowym podejściu do terapii łączonych na ciało i na twarz. To miejsce, które z samej swojej nazwy łączy w sobie harmonię w doborze technologii, we współpracy lekarza i kosmetologa. Arkadia to mityczna kraina wiecznej szczęśliwości i wiecznej wiosny i to tutaj dostaniecie – powiedziała w rozmowie z Zatoką Piękna Marta Klimek, Regional Sales Manager ITP.

Ofertę Arcadia Clinic dopełniają również kosmetyki Vagheggi. Całość ma odpowiadać na potrzeby klientów, ale też podnosić komfort życia, natomiast sama klinika ma być miejscem, w którym każdy poczuje się wyjątkowo. 

Zapraszamy na zabiegi do  Arcadia Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.