Takiego wydarzenia dla kobiet w Trójmieście jeszcze nie było! Już w czwartek 19 maja odbędzie się Spotkanie z Kobiecą Marką organizowane przez Lady’s Club Brand. Wydarzenie w Hotelu Quadrille zgromadzi m.in. kobiety biznesu, świata mody, architektury oraz panie, które nieustannie stawiają na rozwój w najlepszym wydaniu. 

 

Alicja w Krainie Czarów w Hotelu Quadrille – właśnie pod takim hasłem odbędzie się czwartkowe Spotkanie z Kobiecą Marką. Event pozwoli przenieść się do zaczarowanej krainy, m.in. dzięki zwiedzaniu zabytkowego pałacu w towarzystwie Kapelusznika. Umożliwi to lokalizacja wydarzenia, czyli Hotel Quadrille – zabytkowy kompleks pałacowo-parkowy z XVIII wieku, który elementy historyczne łączy z nowoczesnymi rozwiązaniami aranżacyjnymi i baśniową atmosferą Alicji w Krainie Czarów.

W programie wydarzenia znalazły się m.in. prelekcje „Jak w prosty sposób zaaranżować luksusowe wnętrze?” architekta wnętrz z Pracowni Projektowej Idealnie mgr inż. Dagmary Iwańskiej oraz „Przejdź na drugą stronę lustra i poznaj swoją siłę” akredytowanego coacha Aleksandry Szewczyk. W planie spotkania są też niezwykły pokaz nowej kolekcji mody Zuzanny Pactwa Buy.Rise i Ismeny Warszawskiej, prezentacja marynarek smokingowych marki CA VA Vintage i biżuterii Sea Story Jewellery. O swoich produktach opowie ponadto Kultura Smaku THELIKATESY.

Zaplanowane na 19 maja Kobiece Spotkanie z Marką muzyką na żywo uświetni Paula Brzóska, uczestniczka IX edycji The Voice of Poland. W Hotelu Quadrille nie zabraknie też pokazu najnowszych modeli samochodów czy pysznego jedzenia. W doskonały nastrój gości wprowadzi ponadto pokaz tańca So Salsa. Czwartkowe spotkanie zwieńczy losowanie nagrody głównej – pobytu w luksusowym SPA nad morzem.

Spotkania z Kobiecą Marką to wydarzenie cykliczne organizowane przez Lady's Club Brand. Projekt jest dziełem dwóch kobiet. Sylwia Izydorczyk, PR Manager i Brand Manager z ponad 12-letnim doświadczeniem oraz Agnieszka Chabowska, absolwentka ekonomii, dla której ważne jest odkrywanie siebie, połączyły siły i tworzą kobiece spotkania inspirujące do działania w różnych aspektach życia.

- Warto mieć takie miejsce, gdzie doładujemy swoje baterie, poznamy bratnią duszę lub zainspirujemy inną kobietę do działania, tak aby każda z nas uwierzyła w siebie i dążyła do wyznaczonego celu. Wsparcie jest bardzo ważne, dlatego z myślą o tym powstał ten klub. - podkreślają organizatorki wydarzenia.

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Kobiela, stylistka, trenerka dress code'u i etykiety biznesu, konsultantka w zakresie doradztwa personalnego oraz personal shopper. Gościom opowie o trendach w modzie na sezon wiosna-lato 2022.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Zatoka Piękna.