Niedawno odwiedziliśmy z kamerą Zatoki Piękna Hotel Quadrille Relais & Châteaux, położony w malowniczym parku z ogrodem. Połączony podziemnym korytarzem z luksusową strefą Quadrille Spa, prowadzi nas do świata relaksu i nowoczesnej pielęgnacji. To jedyne takie miejsce na mapie Gdyni i całego Trójmiasta. Jest wiele powodów by odwiedzić Quadrille Spa. W tym odcinku prezentujemy pierwszy z nich. A mianowicie zabieg platynowy Forlle’d japońskimi kosmetykami na wagę Nobla. 

 

Oglądaj zabieg Forlle'd

 

- Forlle’d zawiera niskocząsteczkowe składniki, jednym z nich jest niskocząsteczkowa platyna. Platyna jest wyjątkowym antyoksydantem. W przeciwieństwie do Q10, witaminy C czy zielonej herbaty, działa ona jak katalizator. Działa ona wielokrotnie dłużej neutralizując wolne rodniki - wyjaśnia Marzena Szczubiał, sales manager Forlle'd.

Jak zapewniła nas Ewelina Araszkiewicz, manager i kosmetolog Quadrille SPA marka Forlle'd idealnie wpisuje się w filozofie Quadrille SPA, gdzie łączy się nowoczesne technologie z zabiegami pielęgnacyjnymi twarzy i ciała oraz wprowadzeniem gościa w stan relaksu.

 

Działanie na wagę Nobla

- Zabieg platynowy marki Forlle’d dzięki zastosowaniu niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego oraz platyny, powoduje odmłodzenie, nawilżenie i rozświetlenie skóry. Ma działania antyoksydacyjne i redukujące przebarwienia. Laboratorium Forlle’d, zapobiegając starzeniu się skóry, implementuje do swoich produktów osiągnięcia naukowe, w tym jedno, które otrzymało nagrodę Nobla w 2002 roku. Zastosowana technologia oraz niskocząsteczkowa formuła powoduje, iż tuż po zabiegu jesteśmy w stanie zauważyć gołym okiem widoczne rezultaty odmłodzenia, rozjaśnienia i napięcia skóry - mówi Ewelina Araszkiewicz.

 

Pielęgnacja kosmetykami Forlle'd

- Pielęgnację rozpoczynamy od dwuetapowego oczyszczania skóry. Składa się on z emulsji do demakijażu twarzy skutecznej przy rozpuszczaniu tłustych zanieczyszczeń i delikatnej pianki oczyszczającej, która przygotowuje skórę na dalsze korzyści płynące z produktów. Jednocześnie przenosi, dzięki masażowi, w krainę relaksu. Aplikacja kolejnych produktów Forlle’d to prawdziwa bomba składników aktywnych. Platyna o silnym działaniu antyoksydacyjnym, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy w celu nawilżenia, hydrolizowana błona skorupki jajka o działaniu odbudowującym strukturę skóry, zjonizowane minerały usprawniające zatrzymywanie wilgoci w skórze - opisuje zabieg kosmetolog.

Zabieg platynowy marki Forlle’d jest najczęściej wybieranym zabiegiem przez gości Quadrille SPA.