5 marca br. Shape of U Studio Kosmetologii Estetycznej w Ostrowie Wielkopolskim świętowało swoje pierwsze urodziny połączone z premierą platformy laserowej Alma Harmony XL Pro Special Edition, która na stałe weszła do oferty zabiegowej salonu. Wśród zaproszonych gości pojawili się klienci, przedstawiciele firmy ITP S.A., a także redakcja Zatoki Piękna. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z urodzin!

 

Oglądaj naszą relację!

  

Na przywitanie gości Małgorzata Kalbarczyk, założycielka i właścicielka Shape of U Studio Kosmetologii Estetycznej powiedziała: - W dniu dzisiejszym świętujemy pierwsze urodziny naszego salonu, choć jesteśmy tak krótko na rynku posiadamy szereg technologii światowej jakości, sprawdzonych i bezpiecznych. Z okazji pierwszych urodzin postanowiliśmy zrobić prezent sobie, ale przede wszystkim państwu, naszym klientom, wzbogacając naszą ofertę zabiegową o najnowszą technologię laserową Harmony XL Pro Special Edition od firmy Alma Lasers.

 

Światowe technologie w Shape of U

Shape of U Studio Kosmetologii Estetycznej w Ostrowie Wielkopolskim od samego początku postawiło na nowoczesne, oryginalne technologie oraz wykwalifikowany i dobrze przeszkolony zespół w tym zakresie.

Jak powiedziała naszej redakcji  Weronika Walczak, kosmetolog - W Shape of U specjalizujemy się w zabiegach na twarz i ciało. Endermologia LPG jest to naturalny sposób, dzięki któremu możemy uzyskać poprawę kondycji skóry, pozbyć się cellulitu oraz ujędrnić skórę podczas jednego zabiegu. Jednym z ulubionych zabiegów przez klientki jest Accent Prime. Accent Prime ma w sobie dwie innowacyjne technologie, jedna z nich to ultradźwięki, druga to fala radiowa. Ultradźwięki upłynniają nam komórki tłuszczowe, co za tym idzie dochodzi do wyszczuplenia i zmniejszenia obwodów ciała. Fala radiowa ma za zadanie związać włókna kolagenowe, a co za tym idzie dochodzi do napięcia skóry, ujędrnienia i poprawy elastyczności.

- W zabiegach na twarz mamy do zaproponowania Państwu technologię Geneo. Technologia Geneo ma za zadanie podczas jednego zabiegu złuszczyć naskórek, odżywić skórę oraz dotlenić. Jest to zabieg pielęgnacyjny dostosowany do każdego rodzaju skóry. Nasze Klientki bardzo chętnie korzystają również z zabiegów na twarz Endermologia LPG. Zabieg wykonywany jest głowicą Ergolift. Podczas zabiegu w naturalny pobudzamy odbudowę i produkcję odmładzających składników skóry. - dodaje kosmetolog.

- W naszym studio posiadamy technologie laserowe. Jednym z urządzeń jest Motus AY, który wykorzystuje dwie długości fali. Jedną z nich możemy skutecznie epilowac nie tylko ciemne, ale również jasne i cienkie włosy, co nas wyróżnia. Drugą długość fali wykorzystujemy do zamykania naczyń na ciele. Wybierając technologie laserowe, kierowaliśmy się głównie komfortem Klienta, czyli bezbolesnością zabiegów. Stąd też wybór lasera Motus Ay czy też naszej nowości Harmony XL Special Edition. - podkreśla Aleksandra Kołtun, kosmetolog Shape of U.

Wspomniane urządzenie Alma Harmony XL PRO Special Edition, to tak naprawdę rozbudowana platforma laserowa najnowszej generacji, która oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych i dermatologicznych. Platforma ma aż 65 zatwierdzonych przez FDA wskazań!

- Harmony Special Edition wykorzystujemy do rozwiązania większości problemów estetycznych, takich jak blizny, rozstępy, plamy pigmentacyjne. Ten laser wykorzystujemy skutecznie również w zabiegach odmładzających na twarz. - wymienia niektóre ze wskazań kosmetolog.


Zapraszamy na zabiegi do Shape of U w Ostrowie Wielkopolskim, więcej na temat zabiegów shapeofu.pl

Partnerem materiału jest ITP. S.A.