24 października w Radzyminie k. Warszawy odbyło się uroczyste otwarcie Kliniki La Bell by Małgorzata Niegowska. Klinika powstała z myślą o osobach chcących podkreślić swoje naturalne piękno, korzystając z osiągnięć nieinwazyjnych zabiegów. Można tu skorzystać z nowoczesnych zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, m.in z użyciem wysokiej klasy urządzeń ITP S.A. 

 

Oglądaj relację!

W uroczystym otwarciu nowej kliniki w Radzyminie wzięli udział przyjaciele, rodzina, przedstawiciele firmy ITP S.A. oraz redakcja Zatoki Piękna. Spotkanie poprowadziła Beata Adamczyk, beauty ekspert.

Klinika La Bell to miejsce, gdzie będzie można zająć się problemami klientów w sposób kompleksowy. Jak powiedziała nam Małgorzata Niegowska, właścicielka klinikiMoim marzeniem było stworzenie takiego miejsca w Radzyminie, gdzie będę mogła kompleksowo zając się każdym pacjentem. 

Klinika ma się wyróżniać nie tylko holistycznym podejściem do klientów, ale również dostępem do światowej klasy technologii, co również podkreśliła Małgorzata Niegowska: - Zależało mi, żeby w Radzyminie wprowadzić najnowsze urządzenia i technologie, dlatego do współpracy zaprosiłam firmę ITP.

 

Zabiegi HI-TEC

W świat możliwości zabiegów hi-tec dostępnych w Klinice La Bell w Radzyminie, wprowadził gości Marek Golec, project manager ITP S.A. - Jako firma ITP. S.A. cieszymy się, że uczestniczymy w otwarciu tak pięknego, nowego miejsca w Radzyminie. Jest to jedyne w swoim rodzaju takie miejsce, gdzie klinika medycyny estetycznej, jak również kosmetologii estetycznej, zaoferowała Państwu bardzo szeroką ofertę zabiegową na nowocześniejszych i oryginalnych technologiach światowych marek.

- Wraz z panią Małgosią starałyśmy się dobrać tak technologie, żeby w 100% klinika mogła się zaopiekować pacjentem i jego potrzebami. Dlatego wybrałyśmy zabiegi i technologie, które będą działały głównie w kierunku modelowaniu sylwetki, jak również pielęgnacji twarzy i jej problemów. - powiedziała Magda Karamon, specjalista medyczny ITP S.A. 

W ofercie Kliniki La Bell znalazły się również inne popularne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, o których opowiedziała dr Marta NowakBardzo się cieszę, że jestem częścią zespołu w klinice La Bell. Bardzo się cieszę, że ma miejsce taka uroczystość i że miejsce to będzie gromadzić wielu specjalistów. Jeśli chodzi o zabiegi w Klinice La Bell tutaj będziemy mieli szeroką gamę zabiegów poprzez wolumetrię twarzy, odbudowanie konturów żuchwy, konturowanie nosa, konturowanie czoła, jak również zabiegi z użyciem toksyny botulinowej.

Obecni na otwarciu liczni goście nie kryli zachwytu nad kliniką i zabiegami, z których będą mogli od teraz korzystać w swoim mieście:  - Miejsce jest cudowne, klinika jest naprawdę piękna. Cieszę się, że taką klinikę mamy teraz w Radzyminie. Miałam okazję dzisiaj zobaczyć kilka świetnych zabiegów. Najbardziej spodobał mi się zabieg na twarz GENEO, na pewno z niego skorzystam w najbliższym czasie. - podzieliła się wrażeniami pani Joanna Bałdyga.

Pani Małgorzata Mazurek również upatrzyła zabiegi dla siebie: Myślę, że klinika jest jedną z nielicznych tutaj w rejonie oferująca zabiegi ekskluzywne i nowej kosmetologii estetycznej. Endermologia jest taką nowością i na pewno wiele klientek skusi się na tego typu zabiegi w tej klinice.


W naszej szerokiej gamie zabiegów każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam serdecznie do mojego Świata Piękna - podsumowała wydarzenie Małgorzata Niegowska.

 

Więcej o zabiegach na profilu Kliniki La Bell

Więcej o technologiach ITP S.A.: www.itpestetyka.pl