W piątek, 25 października 2019 r. miało miejsce uroczyste otwarcie SYNEA Medical Day SPA w Pruszczu Gdańskim. To pierwsze tutaj dzienne SPA i miejsce relaksu. Zapraszamy na relację z wydarzenia!

 

Oglądaj naszą relację!

 

Jak powiedziała w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna dr Judyta Brzezińska, właścicielka SYNEA Medical Day SPA, to pierwsze tej wielkości dzienne SPA w Pruszczu Gdańskim: - Dysponujemy powierzchnią aż 400 m.  Oferujemy w zasadzie cały wachlarz usług, Zaczynając od podstawowej kosmetyki, kosmetologii, przez strefę relaksu, masaż, floating, jacuzzi, zabiegi i rytuały SPA, a kończąc na moim osobistym koniku, na medycynie estetycznej i laseroterapii.

Warte uwagi są najnowsze technologie, takie jak Soprano ICE Platinum, platforma laserowa Alma Harmony XL czy Endermologia LPG Alliance w jakie zostały wyposażone gabinety do epilacji, medycyny estetycznej czy modelowania sylwetki.

- Nasi klienci rozszerzają swoją ofertę. Bardzo często widzą potrzebę dodatkowych zabiegów, właśnie z wykorzystaniem technologii High- Tech, z technologiami, które my dostarczamy - podkreśla Małgorzata Śliwińska, marketing manager ITP S.A., czołowego dostawcy urządzeń do medycyny estetycznej w Polsce.

- Jestem przekonany, że to jest miejsce nie tylko dla mieszkańców Pruszcza Gdańskiego, ale również okolic, również dla mieszkańców Gdańska, bo miejsce jest rzeczywiście imponujące. Piękny budynek, piękny obiekt, piękne wnętrza i bardzo ciekawe usługi. Na pewno oferta Pruszcza będzie przez to lepsza, szersza i mam nadzieję, że to miejsce przyciągnie wielu zwolenników, wielu klientów - powiedział Janusz Wróbel, Burmistrz Pruszcza Gdańskiego, który był wśród zaproszonych gości. 

 

Zapraszamy do odwiedzenia ->> SYNEA Medical Day SPA