Zapraszamy do wyjątkowej Strefy Zatoki Piękna, organizowanej przez portal Zatoka Piękna i Esterę Gabczenko po raz pierwszy w ramach prestiżowych 22 Targów Kosmetyczno-Fryzjerskich URODA w AmberExpo w Gdańsku. Do zobaczenia już 5 i 6 października!

 

To tutaj w przyjemnej atmosferze porozmawiamy o zabiegach medycyny estetycznej, technologiach, ekspertach, z pomocą których można dokonać zmian dających radość, piękno, zdrowie i spełnienie.

Razem z naszymi Ekspertami będziemy przełamywać obawy przed medycyną estetyczną oraz pokażemy, że może ona pomagać nie tylko w odkrywaniu swojego piękna i zwiększaniu poczucia własnej wartości, ale także przyczyniać się do powrotu do zdrowia i sprawności fizycznej. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są bowiem dla Polek coraz bardziej dostępne, wciąż jednak wśród wielu osób pokutuje przekonanie, że skupiają się one jedynie na zmienianiu rysów twarzy i dążeniu do nienaturalnego, przerysowanego wizerunku. Tymczasem medycyna estetyczna to dziedzina, która nie tylko pozwala spełnić marzenia o pięknie, ale równie często są jedynym lub najlepszym sposobem na powrót do zdrowia i sprawności, m.in. po wypadkach, chorobach czy operacjach. O tym wszystkim opowiedzą nasi Eksperci!

 

Nasi prelegenci:

 

Agnieszka Kośnik-Zając

Agnieszka Kośnik-Zając

Agnieszka Kośnik-Zając, założycielka Instytutu Babiana, manager Chirurgii Art Vein. Z wykształcenia biotechnolog, z zamiłowania kosmetolog. Studiowała również marketing i zarządzanie. To połączenie pozwala jej nie tylko z powodzeniem prowadzić firmy, ale przede wszystkim oferować klientom sprawdzone metody pielęgnacyjne o potwierdzonej skuteczności. Na Targach Urody w Gdańsku opowie o badaniach genetycznych w branży beauty.

 

Lek. med. Ryszard Zając

Ryszard Zając, specjalista chirurgii naczyniowej oraz chirurgii ogólnej. Od 25 lat prowadzi prywatną praktykę lekarską w Gdańsku ukierunkowaną przede wszystkim na leczenie choroby żylakowej kończyn dolnych. Kieruje również Oddziałem Chirurgii Naczyniowej Szpitali Pomorskich w Gdyni. Jest właścicielem marek Chirurgia Art Vein oraz Instytut Babiana. „Czy pajączek może być wierzchołkiem góry lodowej? O współpracy chirurga naczyniowego z kosmetologiem w likwidowaniu pękających naczynek. Sposobach leczenia i zabiegach” opowie na Targach Urody w Gdańsku.

 

Ewa Desowska

Ewa Desowska

Ewa Desowska, regionalny manager sprzedaży ITP S.A., kosmetolog i szkoleniowiec technik laserowych. Ukończyła Studia  Podyplomowe Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie, Akademię Morską w Gdyni na Kierunku Manager Produktu Kosmetycznego - studia managerskie, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu Kierunek Kosmetologia - studia licencjackie. Pasjonatka jeździectwa i podróży. Uwielbia towarzystwo, adrenalinę, aktywnie spędzany czas. Rower, spacery po górach czy sporty wodne, to właśnie jej żywioł. Nie lubi siedzieć w miejscu, dlatego w Strefie Zatoki Piękna opowie o innowacyjnych technologiach i zabiegach estetycznych dla nowoczesnych i aktywnych kobiet!

 

lek. med. Maria Luiza Piesiaków

Lek. med. Maria Luiza Piesiaków - LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ / DERMATOLOG w Centrum Medycznym dr Kubik. Specjalista w dziedzinie dermatologii, wenerologii oraz medycyny estetycznej. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny), tytuł specjalisty uzyskała odbywając szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Oprócz diagnostyki i terapii dermatologicznej w dermatologii klinicznej, z ogromną pasją realizuje się zawodowo w dermatologii estetycznej. Kwalifikacje i doświadczenie zdobyła uczestnicząc w licznych certyfikowanych szkoleniach specjalistycznych w Polsce i zagranicą. W pracy zawodowej opiera się na starannym, indywidualnym podejściu do Pacjenta, zgodnym z najbardziej aktualnymi zasadami postępowania diagnostycznego i terapeutycznego. W Strefie Zatoki Piękna przybliży nam temat: „TRĄDZIK różowaty i zwyczajny - FAKTY i MITY. Skuteczne leczenie jest na wyciągnięcie ręki!"

 

PROGRAM WYKŁADÓW

Sobota 05.10.2019

g. 12:30 Agnieszka Kośnik Zając „Testy genetyczne w branży beauty”

g. 14:00  Maria Luiza Piesiaków "Trądzik różowaty i zwyczajny- fakty i mity. Skuteczne leczenie jest na wyciągnięcie ręki".

g. 15:00 Ewa Desowska ITP. – "Najnowsze technologie i zabiegi estetyczne dla nowoczesnych i aktywnych kobiet" cz. 1

 

Gość specjalny: Ewa Sienkiewicz "Jak być atrakcyjną i zadbaną w biznesie, żeby zarabiać miliony?"

 

Niedziela 06.10.2019

g.11:00 Estera Gabczenko, red. naczelna Zatoki Piękna  „Zabiegi medycyny estetycznej najczęściej wybierane przez Polki. Możliwości, jakie dla zdrowia oraz urody daje współczesna medycyna estetyczna”.

g.12:00 Dr Ryszard Zając  „O współpracy chirurga z kosmetologiem”

g. 14:00  Ewa Desowska ITP. –  "Najnowsze technologie i zabiegi estetyczne dla nowoczesnych i aktywnych kobiet" cz. 2

 

Gość specjalny: Stanisław Gliwiński "Atrakcyjny, zdrowy, pewny siebie – taki jest nowoczesny mężczyzna?

 

Konsultacje ze specjalistami!

Wydarzeniu towarzyszyć będą bezpłatne, indywidualne konsultacje ze specjalistami, na które serdecznie zapraszamy przez cały czas trwania strefy.

CM dr Kubik

Sobota:

  • Agnieszka Kośnik-Zając, kosmetolog Instytut Babiana, g. 12:00-16:00
  • Natalia Kowalska, specjalista ds. marketingu Instytut Babiana, g. 12:00-16:00
  • Lek. med. Lidia Kodłubańska, specjalistka z zakresu chirurgii CM dr Kubik g. 11:00-13:00
  • Wioletta Twarowska, kosmetolog CM dr Kubik g. 13:00-15:00
  • lek. med. Rafał Kijek, lekarz medycyny estetycznej CM dr Kubik g. 13:00-15:00

Niedziela:

  • Agnieszka Kośnik-Zając, kosmetolog Instytut Babiana, g. 12:00-16:00
  • Magdalena Klimaszewska, kosmetolog Instytut Babiana, g. 12:00-16:00
  • Paulina Zajkowska-Pauba, asystentka chirurga, specjalista ds. doboru komresjoterapii, Koordynator Medyczny marek Art Vein oraz Babiana
  • Aleksandra Pawłowska, kosmetolog CM dr Kubik g. 12:00-14:00
  • lek. med. Lidia Kodłubańska, specjalistka zakresu chirurgii CM dr Kubik g. 14:00- 16:00 

Instytut Babiana

 

Goście Specjalni:

W rozmowie z redaktor naczelną Esterą Gabczenko, opowiedzą jak być atrakcyjnym, zdrowym i zadbanym w biznesie.

Ewa Sienkiewicz

Ewa Sienkiewicz
Ewa Sienkiewicz

Kilkanaście lat doświadczenia w sektorze finansowym na stanowiskach menedżerskich. Wiele lat praktyki w budowaniu i zarządzaniu zespołami sprzedaży.

Coach i trener zorientowany na budowanie relacji biznesowych. Od 2013 roku związana z rynkiem inwestycyjnym. Specjalizuje się w analizie rynku, doradztwie biznesowym dla nowych inwestycji, budowaniu efektywnych modeli biznesowych oraz zdobywaniem funduszy na ich funkcjonowanie.

W ostatnim okresie pełniła funkcje Prezesa Zarządu spółki konsultingowej oraz członka rad nadzorczych spółek akcyjnych, zajmując się restrukturyzacją holdingu obejmującego kilkanaście podmiotów gospodarczych.

Obecnie Prezes Zarządu spółki MH Group realizująca projekty inwestycyjne w krajach adriatyckich. 

 

Stanisław Gliwiński

Stanisław Gliwiński
Stanisław Gliwiński

Ekspert ds. zdrowia w biznesie, Przedsiębiorca i CEO kilku firm w Polsce i zagranicą. Autor projektu ZdrowiewBiznesie.pl, podróżnik i mówca inspiracyjny.

Od roku 2009 prowadzi własny biznes. W tym czasie założył i prowadzi kilka firm w Polsce i w Skandynawii – które współpracują z renomowanymi firmami w Polsce i zagranicą w zakresie sprzedaży na rynkach zagranicznych. Jego wiodącą pasją jest skuteczne zarządzanie zdrowiem w biznesie oraz Health Live Balance.

Jest miłośnikiem aktywności fizycznej, zajmował się między innymi karate, zapasami, piłką nożną, triathlonem, bieganiem. Regularnie uprawia jogging, gimnastyki funkcjonale oraz stosuję zasady efektywnego odżywiania i trening mentalny.

Jest zwolennikiem biznesowego rozwoju personalnego, wziął udział w kilkudziesięciu treningach, szkoleniach, seminariach i warsztatach, prowadzanych osobiście przez: Antony Robbins, Brian Tracy, John Maxwell, Nick Vujicic, Andy Harrington, Harv Ekcer, Jakub B. Bączek, prof. Robert Cialdini, Vladimir Dovgan, prof. Mirzakarim Norbekov, Ada Conde, Łukasz Milewski, Gary Vaynerchuk, Dean Karnazes, Krzysztof Hillar i wieloma innymi wiodącymi autorytetami w zakresie personalnej i biznesowej efektywności.

 

Debata

Przygotowaliśmy debatę na temat roli medycyny estetycznej z udziałem dr Lidii Kodłubańskiej, Agnieszki-Kośnik-Zając, Karoliny Sozańskiej. Debatę poprowadzi Estera Gabczenko, redaktor naczelna portalu Zatoka Piękna. Temat: „Zabiegi medycyny estetycznej: TAK czy NIE i kiedy powiedzieć „dość”?

 

Pokazy zabiegów wideo

Zapraszamy na projekcje zabiegów estetycznych, które redakcja Zatoki Piękna przetestowała na własnej skórze lub widziała na własne oczy w klinikach w całej Polsce!

 

Nasi Partnerzy

Strefę Zatoki Piękna tworzymy z najlepszymi firmami! Dziękujemy, że z nami jesteście!

Art Vein zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób naczyniowych. Zespół chirurgów, pielęgniarek i asystentek medycznych prowadzi pacjentów od doboru produktów do kompresjoterapii, przez terapie obrzęków, po nowoczesne, małoinwazyjne zabiegi chirurgiczne. Istnieją na rynku od ponad 20 lat!

Babiana, wrażliwa na piękno, skoncentrowana na zdrowiu. Wyznaje zasadę, że dbanie o urodę to proces, który wymaga wielopoziomowego podejścia. Dzięki zabiegom kosmetologicznym, HI-Tech czy terapiom manualnym takim jak FaceModeling jest w stanie zachować naturalny i atrakcyjny wygląd.

Centrum Medyczne dr Kubik to miejsce, które zapewnia kompleksową opiekę medyczną. Specjalizuje się w wielu dziedzinach i w każdej dąży do doskonałości. Zakres usług, który oferuje to nie tylko medycyna estetyczna i kosmetologia, ale również dermatologia, chirurgia, ginekologia, ortopedia i rehabilitacja medyczna. Proponuje najwyższy standard opieki, który wielokrotnie został nagradzany i doceniany. Korzysta z najnowszych technologii, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem przekładają się na rewelacyjne efekty terapeutyczne.

ITP S.A. - czołowy dostawca opatentowanych technologii medycyny estetycznej w Polsce: najnowocześniejsze lasery medyczne, urządzenia do modelowania ciała, lasery do depilacji, urządzenia medyczne oraz wiele innych sprzętów, które stanowią bezpieczną alternatywę dla zabiegów chirurgicznych.

S’portofino to multibrand stworzony z myślą o pasjonatach aktywnego stylu życia i miłośnikach mody. Dedykowany tym, którzy cenią sobie wyjątkowy styl i jakość produktów oraz poszukują unikatowych propozycji i zwracają uwagę na detale. S’portofino niezmiennie od 11 lat podąża za najświeższymi, światowymi trendami i szuka najlepszych, technologicznych rozwiązań, aby dostarczać swoim klientom doświadczenie na najwyższym poziomie – zarówno w kwestii mody, jak i sportu. Starannie dobiera marki do swojego portfolio, stawiając na wysoką jakość, komfort i nietuzinkowość kolekcji. Aktualnie w portfolio ma 90 marek premium, dostępnych w sklepie internetowym oraz 6 salonach stacjonarnych, znajdujących się w prestiżowych lokalizacjach. W ofercie można znaleźć odzież dostosowaną do takich aktywności, jak: narciarstwo, golf, bieganie, trening, żeglarstwo, podróżowanie czy joga.

 

ZAPRASZAMY!