Zapraszamy do wyjątkowej Strefy Zatoki Piękna, organizowanej przez portal Zatoka Piękna i Esterę Gabczenko po raz pierwszy w ramach prestiżowych 22 Targów Kosmetyczno-Fryzjerskich URODA w AmberExpo w Gdańsku. Do zobaczenia już 5 i 6 października!

 

To tutaj w przyjemnej atmosferze porozmawiamy o zabiegach medycyny estetycznej, technologiach, ekspertach, z pomocą których można dokonać zmian dających radość, piękno, zdrowie i spełnienie.

Razem z naszymi Ekspertami będziemy przełamywać obawy przed medycyną estetyczną oraz pokażemy, że może ona pomagać nie tylko w odkrywaniu swojego piękna i zwiększaniu poczucia własnej wartości, ale także przyczyniać się do powrotu do zdrowia i sprawności fizycznej. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są bowiem dla Polek coraz bardziej dostępne, wciąż jednak wśród wielu osób pokutuje przekonanie, że skupiają się one jedynie na zmienianiu rysów twarzy i dążeniu do nienaturalnego, przerysowanego wizerunku. Tymczasem medycyna estetyczna to dziedzina, która nie tylko pozwala spełnić marzenia o pięknie, ale równie często są jedynym lub najlepszym sposobem na powrót do zdrowia i sprawności, m.in. po wypadkach, chorobach czy operacjach. O tym wszystkim opowiedzą nasi Eksperci!

 

Nasi prelegenci:

Agnieszka Kośnik-Zając, założycielka Instytutu Babiana, manager Chirurgii Art Vein. Z wykształcenia biotechnolog, z zamiłowania kosmetolog. Studiowała również marketing i zarządzanie. To połączenie pozwala jej nie tylko z powodzeniem prowadzić firmy, ale przede wszystkim oferować klientom sprawdzone metody pielęgnacyjne o potwierdzonej skuteczności. Na Targach Urody w Gdańsku opowie o badaniach genetycznych w branży beauty.

Ryszard Zając, specjalista chirurgii naczyniowej oraz chirurgii ogólnej. Od 25 lat prowadzi prywatną praktykę lekarską w Gdańsku ukierunkowaną przede wszystkim na leczenie choroby żylakowej kończyn dolnych. Kieruje również Oddziałem Chirurgii Naczyniowej Szpitali Pomorskich w Gdyni. Jest właścicielem marek Chirurgia Art Vein oraz Instytut Babiana. „Czy pajączek może być wierzchołkiem góry lodowej? O współpracy chirurga naczyniowego z kosmetologiem w likwidowaniu pękających naczynek. Sposobach leczenia i zabiegach” opowie na Targach Urody w Gdańsku.

Informacje o kolejnych prelegentach już niebawem.

Wydarzeniu towarzyszyć będą konsultacje ze specjalistami oraz debata na temat roli medycyny estetycznej z udziałem lekarzy, kosmetologów, gości specjalnych. Debatę poprowadzi Estera Gabczenko, redaktor naczelna portalu Zatoka Piękna.

Bądźcie z nami! 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY:

Kliniki medycyny estetycznej

Przedstawicieli urządzeń i produktów do medycyny estetycznej i kosmetologii

Kontakt z redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.