15 maja Centrum Medycyna Estetyczna Dr Marcin Nowak świętowało swoje 1. urodziny! Gwiazdą wieczoru była znana aktorka Katarzyna Figura, ambasadorka marki Biotec, dystrybutora włoskich urządzeń medycznych. O oprawę muzyczną zadbała Paulina Czapla, której talent mieliśmy okazję poznać w programach takich jak Must Be The Music i XFactor. Najnowsze trendy w brafittingu zaprezentował Łukasz Budzisz znany szerszej publiczności jako Pan Gorseciarz, który stawia na niekonwencjonalne, kobiece projekty. Była też reprezentacja Zatoki Piękna. I trzeba przyznać, bawiliśmy się doskonale.

 

Oglądaj relację wideo!

 

Ciekawostką wieczoru był niewątpliwie pokaz zabiegu z osoczem bogatopłytkowym przy użyciu Vital Injector 2 do bezbolesnej mezoterapii igłowej. Dr Marcin Nowak, lekarz medycyny estetycznej, wyjaśnił jakie są przewagi mezoterapii z wykorzystaniem urządzenia Vital Injector. A mianowicie:

  • zabieg jest komfortowy i praktycznie bezbolesny,
  • precyzja podania – substancje aktywne dostarczane są na określoną głębokość w idealnie równych dawkach,
  • skuteczność – równomierne odżywienie i nawilżenie skóry, skuteczność nieporównywalna z żadną inną metodą podawania substancji aktywnych do skóry,
  • brak siniaczków, obrzęków, nie dochodzi do uszkodzenia naczyń krwionośnych

Metoda pozwala na aplikację prawie wszystkich dostępnych na rynku preparatów dedykowanych do mezoterapii, w tym między innymi nieusieciowanego kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, kolagenu, botoksu.