Specjalistka, trenerka i doradca z kilkunastoletnim doświadczeniem w finansach. Rynek inwestycyjny oraz zdobywanie funduszy na nowe projekty nie mają przed nią tajemnic. Ewa Sienkiewicz, bo o niej mowa, obecnie spełnia się na stanowisku Prezesa Zarządu MH Group SA. I właśnie została ambasadorką Instytutu Babiana - wyjątkowego miejsca na kosmetologicznej mapie Gdańska.

 

Oglądaj wywiad z Ewą Sienkiewicz!

 

Jak rozwinęła się ta współpraca?

Zaczęło się od zwyczajnego zainteresowania geno testami, które do oferty Instytutu Babiana wprowadziła jego właścicielka – Agnieszka Kośnik-Zając. Podczas rozmowy o możliwościach, jakie dają, okazało się, że panie mają wiele wspólnych wizji i poglądów, nie tylko na sprawy związane z biznesem, ale przede wszystkim z urodą i pielęgnacją. Dzięki tak kompleksowej opiece, jaką oferuje Instytut Babiana, kobiety, a szczególnie te w biznesie, które nie mają na co dzień czasu, mogą mieć pewność, że ich skóra będzie zdrowa i piękna.

Ewa Sienkiewicz przyznaje, że w jej codziennej pracy pierwsze wrażenie, miła aparycja i zadbany wygląd są bardzo ważne. Dlatego chętnie oddaje się w ręce profesjonalistów kosmetologii z Instytutu Babiana, którzy dzięki odpowiedniemu wywiadowi dobierają zabiegi i kosmetyki do wymagań jej skóry. Jako ambasadorka marki chce zachęcać inne kobiety do dbania o siebie z głową, pod okiem specjalisty, który dopasuje pielęgnację adekwatną do ich wieku oraz indywidualnych potrzeb skóry.

- Polecam każdej kobiecie, żeby się nie bała, żeby się udać do takiego profesjonalnego miejsca i żeby eksperci sami to dobrali. Bo gdybyśmy miały same szukać po półkach, odpowiedniej marki kosmetyków, to podejrzewam, żebyśmy popełniły wiele błędów. Ja tych błędów już nie popełniam, bo mam tutaj Instytut Babiana, mam cały zespól i wiem, że jestem w dobrych rękach. Bardzo polecam. To jest optymalizacja czasu i też kosztów. Jeżeli chcę robić miliony, to muszę wyglądać jak milion dolarów - powiedziała w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna Ewa Sienkiewicz.

Zatoka Piękna Rekomenduje - Instytut Babiana - Sprawdź TUTAJ ->>