16 grudnia 2017 roku odbędzie się Wielka Gala Charytatywna w Hotelu Mercure w Gdyni. Organizatorem akcji jest Justyna Gabrukiewicz i Ilona Wolańska Borys oraz Elixir Gdynia - klinika urody. Beneficjentem zaś będzie Gdyńskie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca mieszczące się przy ul. Dickmana 6. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Poseł na Sejm Marcin Horała.

 

Gościem specjalnym Gali będzie Ewa Ornacka - polska dziennikarka i scenarzystka, Monika Banasiak - współautorka książki „Królowa Mafii” oraz „ Słowikowa i Masa” Zaproszenie przyjęły również osoby znane i lubiane, m.in: Luxuria i Mateusz Gąsiewski.

gala charytatywna

Wierzymy, że wspólnymi siłami przyczynimy się do jak największego wsparcia najbardziej potrzebujących pacjentów przebywających w Gdyńskim Hospicjum.

Cena zaproszenia na Wielka Galę Charytatywną to 300 zł, w całości zostanie przekazana na cele charytatywne. Podobnie jak 20% wartości karnetu zakupionego na zabiegi w Klinice Elixir. Każdy może też odwiedzić klinikę urody w Gdyni przy ul Świętojańskiej 41/7 i wrzucić datki do specjalnej puszki.

Więcej informacji o wydarzeniu i zakupie biletów https://www.facebook.com/events/130160411005099/