1 / 36

W sobotę 18 listopada odbyło się otwarcie nowego instytutu urody „Secret Avenue” w Gdańsku przy ul. Partyzantów 3. Gościem specjalnym eventu była Joanna Krupa, która stanowi ikonę kobiecego stylu i przykład jak dbać o siebie, znana m.in. z programu „Top Model”.

 

Wydarzenie przyciągnęło wiele osób ze świata mody i biznesu, oraz celebrytów i influencerek. Panie, jak i Panowie mogli skonsultować się i skorzystać z zabiegów wykonanych przez wykwalifikowaną kadrę, na wysokiej klasy urządzeniach medycyny estetycznej, m.in. endermologie LPG Alliance. Warto tu wspomnieć, że 20% ze sprzedaży karnetów, zostało przekazane na schronisko Promyk w Gdańsku, a suma jaką udało się zebrać to ponad 16 tyś złotych.

Oficjalne otwarcie odbyło się o godz.18.00, a fajerwerki i setki balonów uwieńczyły przecięcie wstęgi przez właścicielkę, Adrianę Panfil. Bankiet odbył się w restauracji Aioli gdzie pojawiło się mnóstwo znanych postaci m.in. Aneta Piotrowska, Weronika Bielik czy Dominika "Wodzianka". Wśród przybyłych gości były również przedstawicielki firmy ITP S.A. - Małgorzata Śliwińska, Marketing Manager oraz Aneta Orzechowska, PR Deputy Manager. Nie zabrakło też reprezentacji Zatoki Piękna. Nowo otwarty instytut Secret Avenue odwiedziła Estera Gabczenko, naczelna portalu.

Wieczór był pełen wrażeń, ponieważ goście wzięli udział w loterii prowadzonej przez Joanne Krupę, na rzecz schroniska. Licytowano m.in. sukienkę Joanny, w której sfotografowana była rok temu podczas sesji w Los Angeles, a paparazzi którzy towarzyszyli gwieździe ukazali jej wizerunek na wielu światowych portalach. Oprócz tego, zlicytowano plakat Szymona Brodziaka, rękawice Darka Michalczewskiego, obraz Alicji Domańskiej, oraz bilety na „Taniec z gwiazdami”. Joanna tak rozkręciła zgromadzone towarzystwo, że udało się zebrać ponad 26 tyś złotych dla zwierzaków, a łącznie 42 tys. złotych.