W sobotnie popołudnie czwartego listopada na gdańskiej Zaspie w nowoczesnym budynku Aviator nastąpiło otwarcie ModrzejewskAcademy - miejsca wykraczającego poza definicję zwykłego salonu fryzjerskiego. Oprócz najwyższej jakości usług fryzjerskich, opartych na produktach marki KEMON, od początku 2018 roku Magdalena Modrzejewska będzie prowadzić w nim szkolenia. W tym celu przygotowano osiem dodatkowych, w pełni wyposażonych stanowisk. Na wydarzenie została zaproszona Redaktor Naczelna Zatoki Piękna, Estera Gabczenko.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z otwarcia ModrzejewskAcademy

 

- Początek 2018 roku będzie dla nas bardzo intensywnym czasem, bowiem staramy się o uzyskanie statusu studia szkoleniowego marki KEMON. Magda Modrzejewska będzie naszym głównym szkoleniowcem w ModrzejewskAcademy. Osiem stanowisk dla adeptów sztuki fryzjerskiej uczyni z naszego salonu wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta, ale i całej Polski - powiedziała na wstępie menedżerka, Kinga Chabier.

Kinga Chabier
Kinga Chabier / fot. Olga Kharina xofoto.pl

 

Podczas wieczoru goście zostali zapoznani m.in. z marką KEMON. Kosmetyki tej firmy stosowane są w salonie ModrzejewskAcademy z uwagi na skład oparty na organicznych składnikach. Produkty powinny zainteresować nie tylko miłośników stylu “eko”, ale również te osoby, dla których zdrowe włosy i skóra głowy ma znaczenie podczas poddawania się zabiegom stylizacji oraz koloryzacji.

ModrzejewskAcademy
Magdalena Modrzejewska, Łukasz Zalewski / fot. Olga Kharina xofoto.pl

 

Prezentacja zabiegu infuzji tlenowej

Ważnym punktem programu było zaprezentowanie infuzji tlenowej - zabiegu, który znalazł się w ofercie ModrzejewskAcademy. Ten nowoczesny zabieg z użyciem tlenu przeprowadzany jest zarówno na włosach, jak i skórze głowy, ale także na twarzy, ustach czy dłoniach. Infuzja tlenowa rewitalizuje włosy, skórę głowy i skórę ciała, powodując efekt liftingu. Po każdej kuracji efekty są coraz bardziej widoczne, skóra staje się mocniejsza i widocznie gładsza, a włosy gładkie i mocne.

O specjalistycznym zabiegu opowiedział Łukasz Zalewski - regionalny opiekun marki KEMON.

- Aktywacja produktów do pielęgnacji włosów odbywa się za pomocą czystego tlenu. Stosowane w tym celu urządzenie medyczne generuje tlen o czystości na poziomie 98 procent. Sam czysty tlen ma właściwości pobudzające produkcję kolagenu w skórze głowy oraz jej ukrwienie. Kiedy zabieg przeprowadzimy bezpośrednio przed koloryzacją, czyli na przykład zaaplikujemy kwas hialuronowy, to barwa będzie głębsza i utrzyma się dłużej niż przy standardowym farbowaniu - wyjaśnił Łukasz Zalewski.

Infuzja tlenowa
Zabieg infuzji tlenowej na dłonie / fot. Olga Kharina xofoto.pl

 

Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny i może być wykonywany w salonie fryzjerskim. Miejsca zaś posiadające takie nowoczesne zabiegi z pewnością wyróżniają się na rynku,  zyskują dodatkowy prestiż i zaufanie klientów. A to ostatnie jest bezcenne. Magdalenie Modrzejewskiej, patrząc po zebranych gościach, takich oddanych osób z pewnością nie brakuje. Jak powiedziała jedna z jej stałych klientek Natalia Januszewicz - Magda nie tylko wspaniale odmieniła moją fryzurę, przede wszystkim wie co robi, jest przy tym niezwykle profesjonalna i delikatna. A to jest dla mnie bardzo ważne.

 

Pokaz Kolekcji Fryzur by Magdalena Modrzejewska Soft &Sensual

Podczas gdy goście mogli zrelaksować się przy dźwiękach muzykii DJ-a Frana, właścicielka salonu, stylistka fryzur oraz szkoleniowiec w jednej osobie, czyli Magdalena Modrzejewska, przeprowadziła autorski pokaz kolekcji fryzur.

- Każda z nas jest inna. Punktem wyjścia mojej kolekcji był cel, aby każda kobieta w swojej wyjątkowości poczuła się zmysłowo i kobieco. Fryzura i w ogóle włosy są elementem, który nas wyróżnia - warto je podkreślać i pielęgnować! Postawiłam na proste formy, naturalne koloryzacje i klasykę - opowiedziała o swoich inspiracjach Esterze Gabczenko.

- Uważam, że produkty marki KEMON, w tym produkty do koloryzacji i pielęgnacji włosów, są numerem jeden na świecie, łącząc naturalny, bezpieczny skład i spektakularny efekt na głowie. Im mnie chemii, tym lepiej - podsumowała filozofię Modrzejewska Academy jej właścicielka.

Efekt pracy stylistki oraz piękne modelki można podziwiać w naszej galerii zdjęć: