Regenyal Sun Care, to ochronny krem o bardzo wysokiej ochronie SPF 50+ oraz działaniu BIOREWITALIZUJĄCYM. Zawiera kwas hialuronowy + P.A.F. (poliwalentny czynnik przeciwstarzeniowy).

 

WŁAŚCIWOŚCI:

Krem na bazie nowocześniej formuły, idealny dla osób, które szukają wysokiej i skutecznej ochrony przeciwsłonecznej oraz silnego działania biorewitalizującego i zapobiegającego starzeniu się skóry.  Zawarty w kremie najwyższej jakości kwas hialuronowy:

  • głęboko nawilża skórę
  • stymuluje regenerację komórek.

 

Natomiast kompleks P.A.F. zapewnia wszechstronne działanie:

  • energetyzujące i ujędrniające dzięki zawartości algi dunaliella słonolubna (Dunaliella Salina) oraz tripeptydu (Palmitoyl tripeptide-5)
  • melatonina i witamina E hamuje działanie wolnych rodników
  • rumianek, arnika i bisabolol zapewnia ochronę naczyń włosowatych i zapobiega rumieniowi.

 

WSKAZANIA:

  • krem jest idealny do każdego rodzaju skóry
  • zapewnia skuteczna ochronę przed promieniami UVA i UVB
  • doskonały jako baza pod makijaż
  • może być stosowany przez cały rok

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Na oczyszczoną skórę nakładać niewielką ilość kremu przed wyjściem na słońce. Powtarzać aplikację co ok. 2 godziny i po każdej kąpieli/zmyciu skóry.

 

Pojemność

50 ml

 

LABORATORIA REGENYAL = 100% MADE IN ITALY, JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Kreatywność i ścisłe przestrzeganie naukowego rygoru stanowią część włoskiej tradycji. Tak też pracujemy w laboratoriach Regenyal: powstaje POMYSŁ, wykonujemy doświadczenia, udoskonalamy ideę, testujemy ją po to, aby osiągnąć perfekcję w związku pomiędzy celem i rezultatem.

Fidia Farmaceutici jest włoską grupą badawczą o światowej sławie.

Jej najbardziej dochodowe sektory produkcyjne zajmują się substancjami aktywnymi do produkcji antybiotyków i leków przeciwnowotworowych, lekami i materiałami medycznymi do leczenia chorób o dużym znaczeniu socjoekonomicznym. 

Wśród firm należących do włoskiej grupy konkretnie Fidia Advanced Biopolymers zajmuje się badaniem i rozwojem zastosowań kwasu hialuronowego.

Phitogen Holding spa jest liderem włoskiego i europejskiego rynku medycyny estetycznej. Powstała w 2003 roku gromadząc dwudziestoletnie doświadczenie i wiedzę wielu marek produktów, które przyczyniły się do ewolucji współczesnych technik estetycznych .

Najważniejszym celem Phitogen Holding jest projektowanie i rozwijanie rynku w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki.

Szukanie nowych materiałów i substancji aktywnych, a przede wszystkim rozwój technik zabiegowych poprzedzony klinicznymi badaniami eksperymentalnymi i współpracą z najważniejszymi firmami  z branży.

To praca, która wymaga kompetencji naukowych, kreatywności, jakości oraz innowacji.

Regenyal Laboratories powstaje jako siedziba produkcyjna, która w całości zajmuje się wyłącznie badanie i rozwojem nad materiałami medycznymi, a wiodący sektor to substancje do iniekcji na bazie kwasu hialuronowego.

Zaawansowana technologia, know-how, kreatywność to najważniejsze elementy przedsięwzięcia: precyzyjny wybór dziedziny, która ma być wiarygodnym punktem odniesienia w rozwoju wiedzy o stosowaniu kwasu hialuronowego w medycznych zabiegach estetycznych

Kontrola każdej fazy procesu produkcyjnego gwarantuje maksymalny standard jakości i jej powtarzalność, a także bezpieczeństwo dla pacjenta i lekarza.