Krem Regenyal jest swego rodzaju dziennym „treningiem” dla piękna twojej skóry. Preparat przywraca naturalne warunki oraz równowagę skórze. Minimalizuje szkodliwy spływ stresu psychologicznego i środowiskowego na skórę.

 

Krem Regenyal ma działanie:

  • energetyzujące (wpływa na działanie mitochondriów w skórze)
  • odżywcze (stwarza & broblastom sprzyjające warunki do produkcji nowego kolagenu)
  • tonizujące i napinające (działa przeciwzmarszczkowo).

 

Może być stosowany codziennie ze szczególnym wskazaniem na okresy przed i po zabiegach medycyny estetycznej (peelingi, ostrzyknięcia etc.).

Regenyal jest dostępny w dwóch formach: kremu do twarzy i emulsji do ciała.

 

LABORATORIA REGENYAL = 100% MADE IN ITALY, JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Kreatywność i ścisłe przestrzeganie naukowego rygoru stanowią część włoskiej tradycji. Tak też pracujemy w laboratoriach Regenyal: powstaje POMYSŁ, wykonujemy doświadczenia, udoskonalamy ideę, testujemy ją po to, aby osiągnąć perfekcję w związku pomiędzy celem i rezultatem.

Fidia Farmaceutici jest włoską grupą badawczą o światowej sławie.

Jej najbardziej dochodowe sektory produkcyjne zajmują się substancjami aktywnymi do produkcji antybiotyków i leków przeciwnowotworowych, lekami i materiałami medycznymi do leczenia chorób o dużym znaczeniu socjoekonomicznym. 

Wśród firm należących do włoskiej grupy konkretnie Fidia Advanced Biopolymers zajmuje się badaniem i rozwojem zastosowań kwasu hialuronowego.

Phitogen Holding spa jest liderem włoskiego i europejskiego rynku medycyny estetycznej. Powstała w 2003 roku gromadząc dwudziestoletnie doświadczenie i wiedzę wielu marek produktów, które przyczyniły się do ewolucji współczesnych technik estetycznych .

Najważniejszym celem Phitogen Holding jest projektowanie i rozwijanie rynku w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki.

Szukanie nowych materiałów i substancji aktywnych, a przede wszystkim rozwój technik zabiegowych poprzedzony klinicznymi badaniami eksperymentalnymi i współpracą z najważniejszymi firmami  z branży.

To praca, która wymaga kompetencji naukowych, kreatywności, jakości oraz innowacji.

Regenyal Laboratories powstaje jako siedziba produkcyjna, która w całości zajmuje się wyłącznie badanie i rozwojem nad materiałami medycznymi, a wiodący sektor to substancje do iniekcji na bazie kwasu hialuronowego.

Zaawansowana technologia, know-how, kreatywność to najważniejsze elementy przedsięwzięcia: precyzyjny wybór dziedziny, która ma być wiarygodnym punktem odniesienia w rozwoju wiedzy o stosowaniu kwasu hialuronowego w medycznych zabiegach estetycznych

Kontrola każdej fazy procesu produkcyjnego gwarantuje maksymalny standard jakości i jej powtarzalność, a także bezpieczeństwo dla pacjenta i lekarza.