Najnowszy Icoone Medical Laser jest urządzeniem posiadającym do wyboru wiele programów medycznych, stosowanych po zabiegach chirurgii plastycznej, kosmetycznych na ciało oraz programów estetycznych na twarz. O zastosowaniu zabiegów Icoone Laser Med. 2 m.in. po operacjach plastycznych porozmawialiśmy z dr Wiesławem Bieńkowskim, specjalistą chirurgii plastycznej z Centrum Medycznego Bieńkowski - Klinika Chirurgii Plastycznej w Bydgoszczy.

 

Oglądaj film z wizyty!

- Jesteśmy w miejscu, które rozpoczęło pracę jako prywatny szpital, głównie poświęcający swoją działalność chirurgii plastycznej w 1992 roku. Natomiast obiekt, w którym się znajdujemy powstał w roku 2004 jako Centrum Medyczne Bieńkowski - Klinika Chirurgii Plastycznej - wspomina dr Wiesław Bieńkowski, specjalista chirurgii plastycznej.

Centrum Medyczne Bieńkowski w Bydgoszczy znane jest głównie z zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Jednak jak powiedział w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna dr Wiesław Bieńkowski, w najbliższych planach jest rozbudowa kliniki - Będzie tam cały zespół gabinetów, który umożliwi nam rozszerzenie oferty usług opartych nie tylko na działalności operacyjnej. Wstępem do tego jest zakupiony niedawno sprzęt Icoone Laser Medical 2.

 

Wskazania do zabiegu ICOONE Laser 2:

- Zastosowanie urządzenia Icoone Laser Medical 2 w sytuacji, kiedy wykonujemy procedury chirurgii plastycznej ma dużą rolę w leczeniu obrzęków, stanów podrażnienia pozabiegowego, usuwania nadmiaru skóry po zabiegach liposukcji, usuwania cellulitu, jak również działanie stymulujące w sytuacjach, kiedy występuje zatrzymanie płynów i pojawia się obrzęk, który czasami może niweczyć dobre wyniki pooperacyjne. Leczenie blizn przewlekłych, atroficznych, również ma miejsce za pomocą tego urządzenia, jak również cała gama programów, która pozwala leczyć przewlekły ból, nie tylko spowodowany zabiegami.- wyjaśnia dr Wiesław Bieńkowski

- Icoone Laser Med. 2 jest urządzeniem posiadającym do wyboru również wiele programów kosmetycznych w celu modelowania sylwetki oraz programów estetycznych na twarz. - dodaje Edyta Korabik, kosmetolog CM Bieńkowski.

 

Jak wygląda zabieg ICOONE Laser 2?

- Każdy zabieg rozpoczynam od programu bazowego dobranego do potrzeb klienta. Następnie przechodzę do części fokusowych, które trwają 10 minut na daną partię w zależności od problemu z jakim przychodzi klientka. Dzięki mikrootworom zawartym w rolkach zabieg jest bezbolesny, nawet przy włączonej funkcji laser oraz LED. Urządzenie Icoone Laser Med. 2 w programach fokusowych na twarz pozwala na wielowymiarowy masaż leczniczy oraz nieinwazyjny lifting w okolicach twarzy, szyi, dekoltu, konturu ust oraz oczu. Jeśli istnieje taka potrzeba zabiegi Icoone Laser Med. 2 można wykonywać codziennie. - mówi kosmetolog.

 

Więcej o zabiegach Icoone Laser 2 w Centrum Medycznym Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej www.wbienkowski.pl