Szykujesz się na wakacje lub bierzesz niedługo ślub, a może w przyszłym tygodniu odbędzie się sesja zdjęciowa, o której tak długo marzyłaś? Wszystkie te wydarzenia łączy jedno - silne pragnienie, aby wszystko poszło idealnie i wtedy wyglądać oszałamiająco. 


Cellushot to zabieg na nowym niemieckim urządzeniu Stratosphere, przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą mieć idealnie wyrzeźbioną sylwetkę mimo braku czasu na treningi i diety lub u których wysiłki nie przenoszą pożądanych efektów. Technologia zabiegu opiera się na sprawdzonej przez naukowców metodzie „kompresji i wibracji”.


Na czym polega technologia Stratosphere?

Ściskanie, czyli kompresja jest spowodowana ciężarem głowicy, a wibracje są wytwarzane przez obracanie 10 rzędów symetrycznie ułożonych mini sfer wykonanych na zamówienie w Niemczech z najwyższej jakości silikonu medycznego. W wyniku tak bliskiego kontaktu ze skórą, podskórne wibracje powstające na skutek intensywnego obrotu mini sfer wpływają na głębokie warstwy skóry. Wykorzystując Stratosphere (Cellushot), uzyskasz takie wyniki, jak:
• Redukcja cellulitu,
• Modelowanie sylwetki,
• Poprawa kolorytu skóry,
• Regeneracja skóry po porodzie,
• Zmniejszenie obrzęku,
• Przyspieszenie metabolizmu.

Jak skuteczna jest Stratosphere (Cellushot)?

Urządzenie Stratosphere (Cellushot) jest produkowane w fabryce Saxony Beauty Technology GmbH w Dreźnie. Tak jak odpowiedzialnie i ostrożnie pracownicy firmy podchodzą do produkcji sprzętu, tak samo założyciel firmy odpowiedzialnie podszedł do kwestii spokoju i zaufania do bezpiecznej współpracy ze strony potencjalnych partnerów. Urządzenie do masażu sferą Stratosphere (Cellushot) zostało przetestowane pod kątem skuteczności przez znane niezależne laboratorium Dermscan. Wyniki przekroczyły wszelkie oczekiwania, chociaż firma otrzymuje potwierdzenie tego codziennie w postaci pochwalnych recenzji z całego świata.

Cellushot Stratosphere
Cellushot Stratosphere

Jedyna technika dwufazowa na rynku masażu sprzętowego

Profesjonalne urządzenie do korekcji sylwetki Stratosphere (Cellushot) zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zabieg można było wykonać zarówno na specjalnym kostiumie, jak i na gołym ciele przy użyciu niewielkiej ilości oleju. Urządzenie posiada silnik, który jest w stanie wyprodukować 600 obrotów na minutę – to absolutne maksimum na rynku. Silniki o znacznie niższej wydajności po prostu nie są w stanie pracować na kostiumie. Aby pracować na kostiumie, zwykła silikonowa dysza zostaje zastąpiona metalową, która jest nieco cięższa niż pierwsza, a w połączeniu ze zwiększającą się siłą tarcia spowodowaną powierzchnią kombinezonu, słaby silnik nie ma wystarczającej ilości zasobów do intensywnej pracy.
Używanie kombinezonu jest zarówno higieniczne i ekonomiczne, jak i skuteczne. Pacjenci, którzy nie mają dużo wolnego czasu, znacznie częściej wybierają garnitur, ponieważ podczas zabiegu nie jest stosowany olej, a zatem nie trzeba szukać miejsca na prysznic lub spędzać czasu na wycieraniu się do sucha serwetkami. Klienci zauważają również zwiększony efekt zabiegu na kostiumie, ponieważ stosuje się tu metalową dyszę, a rezultaty są znacznie bardziej precyzyjne. Dodatkowo kostium powoduje efekt termiczny, który jest również pozytywnie zauważany przez klientów.