Zastanawialiście się kiedyś, czy można mieć smukłą sylwetkę, umięśnione ramiona, wyrzeźbiony brzuch, jędrne uda i pośladki bez intensywnych ćwiczeń i drakońskich diet? Okazuje się, że teraz jest to możliwe dzięki zabiegom Schwarzy! Urządzenie Shwarzy jako pierwsze w woj. pomorskim jest już dostępne w Instytucie Urody Diamond Beauty w Pruszczu Gdańskim. Zobacz koniecznie film z zabiegu!

 

Oglądaj zabieg Schwarzy

 

Jak działa Schwarzy?

- Jako pierwsi w woj. pomorskim wprowadziliśmy system Schwarzy do naszego Instytutu Urody Diamond Beauty. - mówi Ewelina Kosińska-Benkowska, właścicielka Instytutu Urody Diamond Beauty.

- Schwarzy wykorzystuje najnowszą technologię FMS (skoncentrowaną stymulację magnetyczną) do rozbudowy i rzeźbienia mięśni oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Urządzenie podczas 30 minutowego zabiegu wykonuje od 20 tys. do 60 tys. skurczy submaksymalnych, co przekłada się na zrobienie 800 brzuszków czy 800 przysiadów. Schwarzy wyposażone jest w dwa pady o łącznej mocy 2,5 tesli, co czyni go najmocniejszym urządzeniem na rynku. - dodaje.

Zabieg Schwarzy trwa ok. 20-45 minut i jest całkowicie bezbolesny i komfortowy.  W trakcie zabiegu kosmetolog przykłada pady do wybranej partii ciała, np. pośladki, brzuch, biodra, nogi i ramiona. Urządzenie Schwarzy wykonuje pracę samodzielnie, wyzwalając sile skurcze mięśni - od 20 000 do 60 000 skurczów mięśni na wybranym obszarze ciała!

- Schwarzy możemy wykonywać na takie obszary zabiegowe jak pośladki, brzuch, ramiona oraz uda. To urządzenie również dla osób, które mimo restrykcyjnych diet oraz ćwiczeń nie potrafią wyrzeźbić mięśni. - kontynuuje Ewelina Kosińska-Benkowska.

 

Jakich efektów możemy się spodziewać?

- Wysmuklenie sylwetki, modelowanie sylwetki, wyrzeźbienie mięśni, redukcja tkanki tłuszczowej, przyspieszenie metabolizmu, ujędrnienie i lifting pośladków. - wymienia właścicielka Instytutu Urody Diamond Beauty.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, natomiast optymalne rezultaty pojawiają się po ok. 8 zabiegach wykonywanych 2 razy w tygodniu.

Warto podkreślić, że zabieg zmniejsza również ryzyko zachorowania na wiele chorób, np. chorób serca, cukrzycę typu II, czy nadciśnienia tętniczego.

- Zabieg Schwarzy możemy łączyć z innymi dostępnymi w naszym salonie technologiami, np. kriolipoliza Cooltech, termoliftingiem Alma SpaDeep, oraz Endermologia LPG Alliance. Terapie łączone przynoszą najlepsze rezultaty. - podsumowuje właścicielka Instytutu Urody Diamond Beauty.

 

Więcej o zabiegu Schwarzy w Instytucie Urody Diamond Beauty - tel. 514 627 619

Oglądaj zabieg Schwarzy na naszym kanale na You Tube -> ZABIEG SCHWARZY