Kompleksowa pielęgnacja skóry i dbanie o jej zdrowy oraz piękny wygląd, to nie tylko poddawanie się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Pamiętajmy o profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych, które niejednokrotnie przygotowują skórę do bardziej inwazyjnych terapii, a także łagodzą podrażnienia po zabiegach laserowych, mezoterapii czy z użyciem kwasów medycznych. 

 

- Care Medica jak sama nazwa wskazuje, to miejsce, w którym troszczymy się o pacjenta. Jest to interdyscyplinarna klinika medycyny estetycznej i nowoczesnej. Dlaczego tak? Dlatego, że to klinika, w której pacjent może znaleźć dla siebie multum usług. Nie tylko z zakresu medycyny estetycznej, ale również nowoczesne metody terapeutyczne - opowiada w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna Karolina Sozańska, założycielka Care Medica  Gdyni.

Jak zatem dbają o zdrową i piękną skórę specjaliści Care Medica? W jaki sposób łączą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z kosmetologią? Z naszą kamerą towarzyszyliśmy dr Małgorzacie Bryksy i kosmetolog Katarzynie Szot podczas wykonywanych przez nie zabiegów. Wśród pacjentek pojawiła się Anna Jaworska, blogerka MumMe

 

Oglądaj zabiegi wideo!

 

- To, co jest ważne, co uważam, że nas wyróżnia na rynku, to przede wszystkim dobra kadra, która potrafi w sposób skuteczny doradzić pacjentowi, jaka metoda jest dla niego najlepsza, jeżeli chodzi o rewitalizację skóry twarzy, dekoltu, szyi - podkreśla Karolina Sozańska.

- Oczywiście hitem ostatnich miesięcy jest Zaffiro Termolifting. Zbieramy dobre doświadczenia na bazie tej terapii. I tu już wchodzimy w pogranicze kosmetologii, która jest dla nas szalenie ważna. Z pomocą przychodzą nam panie kosmetolog. Mamy tutaj zespół, który też jest doświadczony. Pracujemy na bardzo dobrych produktach. PHformula czy marka japońska Forlle’d oparta o nanotechnologię - dodaje właścicielka Care Medica.

- Medycyna estetyczna szeroko pojęta nie dotyczy tylko skóry twarzy, ale również całego ciała, czy elementów ginekologii estetycznej, urologii estetycznej. Jest to też związane z estetyką skóry głowy - mamy tu przeszczepy. I również jest to estetyka ciała, związana np. z liposukcją - podsumowuje

 

A my już wkrótce zapraszamy na kolejny wideozabieg zrealizowany podczas naszej wizyty w Care Medica: Przeszczep włosów metodą FUE by dr Artur Kierach. Śledźcie nasz profil na FB i Instagramie. Na pewno pojawi się nowy post na ten temat.