Już za kilka dni w hotelu Radisson Blu odbędą się Sopot Wellness Days dedykowane osobom, które potrzebują zadbać o równowagę umysłu i ciała. Wydarzenie organizowane przez Thera Wellnes i Radisson Blu Hotel w Sopocie rozpocznie się 18 września i potrwa do 21 września. 

 

Niecodzienne wydarzenie w Radisson Blu w Sopocie to nie lada atrakcja dla wszystkich żyjących w ciągłym biegu, chcących poznać techniki relaksacji i nabrać sił na nadchodzące miesiące. Podczas Sopot Wellness Days będzie można zakosztować ziołowo-solankowej aromaterapii, uczestniczyć w kąpieli w Bałtyku o wschodzie słońca czy wziąć udział w warsztacie aromaterapii Laboratorium Zapachu. - Dni Wellness to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z selektywnie dobranego programu, który pozwoli zadbać o harmonię ciała i umysłu – zapowiadają organizatorzy.

Wydarzenie Sopot Wellness Days rozpocznie się dnia 18 września o godz. 17 terapią oddechu oraz seansem aromaterapeutycznym, wskazanym także u osób, które przeszły Covid-19. Jeszcze tego samego dnia w Domu Jogi odbędzie się praktyka oddechu, podczas której będzie można poznać praktyki prawidłowego oddychania, wspomagające dotlenienie organizmu i emocjonalną równowagę. Na kolejne dni zaplanowano m.in. takie atrakcje: 19 września - sunrise joga, czyli praktykę jogi na plaży, indywidualne konsultacje dietetyczne czy wspólną kąpiel w Bałtyku o wschodzie słońca.

We wtorek 20 września organizatorzy skupią się na rozbudzaniu zmysłów. W programie znalazł się warsztat aromaterapii Laboratorium Zapachu oraz aromaterapia oddechowa z elementami jogi. Cykl atrakcji Sopot Wellness Days zakończy zaplanowany na środę 21 września rejs jachtem po Zatoce Gdańskiej oraz degustacja win Château Isolette. Pełen harmonogram Sopot Wellness Days można znaleźć na stronie hotelu Radisson Blu w Sopocie oraz stronie wydarzenia na Facebooku.

Sopot Wellness Days
Sopot Wellness Days

Goście hotelowi mogą skorzystać z przygotowanych atrakcji bez dodatkowej opłaty, za wyjątkiem rejsu Premium Yachting po Zatoce Gdańskiej. W wydarzeniu, za opłatą, możliwy jest również udział mieszkańców oraz osób spoza hotelu. 

Więcej informacji na SOPOT WELLNESS DAYS