Każda marka wyróżnia się czymś na tle pozostałych. Hotele Sheraton to miejsca spotkań – World Gathering Place, których celem jest wzmocnienie relacji odwiedzających hotel podróżników z lokalną społecznością, historią i miejscem. Aby podkreślić tę misję, organizowane są wydarzenia Gatherings by Sheraton takie jak miniony White Cocktail na plaży. Na te wydarzenia zapraszani są goście hotelu, którzy mają określony status w programie lojalnościowym Marriott Bonvoy, a także media, lokalni klienci i społeczność. 

 

W ubiegły weekend sopocki Gathering odbył się pod postacią wieczornego cocktailu na plaży w partnerstwie z G.H. Mumm i Fujifilm Poland. W nadmorskiej scenerii Goście mogli cieszyć się atrakcjami takimi jak body painting, aparaty instax czy bufety. W wydarzeniu wzięła udział również redakcja portalu Zatoka Piękna

Oglądaj galerię zdjęć


Sheraton Sopot z prywatną plażą

Sopocki Sheraton został otwarty 1 lipca 2008. Hotel jest nieodzowną częścią krajobrazu miasta, występuje na najbardziej rozpoznawalnych ujęciach prezentujących wybrzeże Zatoki Gdańskiej i najdłuższe drewniane molo w Europie. Zlokalizowany jest tuż obok popularnej promenady Bohaterów Monte Cassino.

White Party
White Party / fot. Sheraton

Hotel słynie z pięknego widoku na morze i doskonałego usytuowania przy plaży, tuż obok sopockiego molo. Jest wyposażony w 189 pokoi, SPA z ofertą zabiegową, przestronnym basenem, saunami i hydropoolem, jedno z największych centrów konferencyjnych w regionie, prywatną plażę, Bar 512 i rekomendowaną przez organizację Slow Food, Restaurację Polskie Smaki, która słynie z kaszubskiej kuchni oraz widoku na Skwer Kuracyjny i molo.

W każdy piątek w Restauracji Wave hotel organizuje Włoski Bufet; kulinarny wieczór z muzyką na żywo. Goście podróżujący z psami czy kotami są tu mile widziani – na czworonogi w hotelu czeka łóżko, miski i specjalny przewodnik. Na parkingu, z którego korzystają goście hotelu, znajdują się ładowarki do aut elektrycznych.