Dzień Kobiet można świętować na wiele sposobów. Nasza redakcja, jako Patron medialny Włoskiego Dnia Kobiet w Sheraton Sopot Hotel, spotkała się z mieszkankami Trójmiasta na evencie zorganizowanym przez Grażynę Paturalską, właścicielkę marki Grace Collection.

 

Grażyna Paturalska to stylistka i projektantka, która w swojej pracy zawodowej podkreśla wagę indywidualnego stylu, będącego znacznie istotniejszym od aktualnych trendów. Jako twórczyni marki Grace Collection upodobała sobie ubrania damskie i torebki z włoskich skór naturalnych, podkreślających kobiecość i typową dla kobiecej natury różnorodność. Inspiracje słoneczną Italią znalazły swoje odbicie w wydarzeniu zorganizowanym przez Grażynę Paturalską na Dzień Kobiet

Grażyna Paturalska
Grażyna Paturalska

Włoski Dzień Kobiet odbył się wieczorem 10 marca w hotelu Sheraton w Sopocie. Wydarzenie zachęciło do wspólnego świętowania i cieszenia się swoją obecnością. 

Zaproszenie Grażyny Paturalskiej przyjęły kobiety z Trójmiasta i nie tylko, ponieważ specjalnie na event przyjechały też kobiety z Niemiec. Inicjatorka i organizatorka spotkania przywitała gości, cytując fragment poematu „Ewa” Juliana Tuwima.

Kolejne godziny wspólnego świętowania minęły pod znakiem biesiadowania we włoskim stylu. Włoski bufet składający się z dań zimnych i ciepłych, degustacja prosecco i włoskich win, a do tego tańce i muzyka na żywo we włoskim stylu by Giuseppe SestitoWłoski Dzień Kobiet w sopockim Sheratonie wprowadził w doskonały nastrój i pozwolił celebrować miniony Dzień Kobiet z klasą.

Event zorganizowany przez Grażynę Paturalską w Sheraton Sopot Hotel przepełniony był kobiecą energią. Mieszkanki Trójmiasta przybyły ubrane w eleganckie kreacje, zgodnie z przyjętym na ten wieczór cocktail dress code. To jeszcze bardziej ułatwiło celebrowanie Dnia Kobiet, w tym roku skupionego po prostu wokół dobrej zabawy w gorącej, włoskiej atmosferze. 

Patronat medialny nad wydarzeniem oprócz redakcji Zatoki Piękna objęły też trójmiejskie media: Magazyn Pomorski oraz Express Biznesu.