1 / 27

Uroczyste otwarcie nowej lokalizacji gabinetów Juwena odbyło się 13 maja w Katowicach przy ul. Ceglanej 66/5. Już od wejścia Juwena robi ogromne wrażenie. Świetny design, mnóstwo przestronnych gabinetów oraz najwyższej jakości technologie, produkty i kosmetyki plasują gabinety w segmencie premium na polskim rynku dermatologii estetycznej i medycyny anti-aging. Zapraszamy do oglądania fotorelacji!

 

Miejsce doceniły także tłumy gości, którzy uczestniczyli w uroczystym otwarciu gabinetów JUWENA: przyjaciele, klienci, rodzina, a także partnerzy biznesowi z Nova Group, Aesthetic Concept, Beautyeurope.eu oraz Vivacy. Zaproszeni goście mogli zwiedzić klinikę, a także posłuchać o aktualnych i zapowiadanych zabiegach wykonywanych w gabinetach Juwena, od dermatologii estetycznej, medycyny anti-aging, po laryngologię, chirurgię plastyczną, chirurgię naczyniową, a także przeszczepy włosów.

Oficjalne otwarcie Juweny w nowym miejscu dało odczuć bijącą od zespołu i kliniki pozytywną energię, a samo wydarzenie upłynęło w rodzinnej atmosferze. Symboliczne przecięcie wstęgi i tort nadały wydarzeniu uroczysty charakter, a zwiedzanie kliniki i rozmowy o medycynie estetycznej i nie tylko, które toczyły się w kuluarach, były zwiastunem zapowiadanego rozwoju gabinetów. Więcej na ten temat w naszej filmowej relacji z wydarzenia. 

Zobacz też: FILM Z OTWARCIA GABINETÓW JUWENA W KATOWICACH

Zapraszamy do odwiedzenia gabinetów Juvena