Nowa placówka, przestronne gabinety i szersza oferta zabiegowa – katowickie gabinety Juwena działające już od 2001 roku otwarto w nowej lokalizacji, przy ulicy Ceglanej 66/5. W uroczystym evencie wzięła udział także nasza redakcja. Zapraszamy do oglądania relacji z tego wyjątkowego dnia. 

 

Oglądaj relację!

Uroczyste otwarcie nowej lokalizacji gabinetów Juwena, które odbyło się 13 maja, rozpoczęło nowy etap w historii firmy. Firma Juwena działająca od przeszło 20 lat, w momencie powstania prowadziła jeden z pierwszych gabinetów na polskim rynku dermatologii estetycznej i medycyny anti-aging.

Założycielka gabinetów Juwena w Bielsku-Białej i Katowicach, lek. Anna Pala, jedna ze współorganizatorów Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging oraz wiceprezes Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, zdecydowała się kontynuować pracę wspólnie z córką, synem i narzeczonym córki, którzy w nowej lokalizacji zostali współwłaścicielami kliniki.

Jakub Pala, dr Paulina Pala, dr Michał Danowski
Jakub Pala, dr Paulina Pala, dr Michał Danowski

- Dzisiejszy dzień jest dla mnie niezwykle wzruszający. Otwieramy dziś kolejną placówkę Juweny, lecz jest to pierwsze otwarcie, kiedy u mojego boku jako pełnoprawni współwłaściciele stoją moje dzieci: Paulina i Jakub oraz narzeczony Pauliny dr Michał Danowski. Patrząc na nich i na te nowe gabinety Juweny mam poczucie dobrze wykonanej pracy. Śmiało mogę powiedzieć, że odniosłam sukces zarówno zawodowy, jak i rodzicielski. Rozpoczynając pracę, mamy przekonanie, że to czas nowych wyzwań wypełniony tym, co najbardziej lubimy, czyli pracą z naszymi wspaniałymi pacjentami. To miejsce jest stworzone właśnie z myślą o nich, ich komforcie i co najważniejsze, bezpieczeństwie – powiedziała podczas otwarcia lek. Anna Pala, założycielka gabinetów Juwena.

 

Od medycyny estetycznej do procedur chirurgicznych

Podczas uroczystego otwarcia gabinetów Juwena w nowej lokalizacji w Katowicach gości powitali także współwłaściciele – córka lek. Paulina Pala, jej narzeczony lek. Michał Danowski oraz syn założycielki Jakub Pala.

- Witamy Państwa serdecznie na otwarciu naszej nowej kliniki przy ul. Ceglanej w Katowicach. Razem z doktorem Michałem jesteśmy odpowiedzialni za rozwój i wykonywanie tych bardziej inwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W naszym nowym gabinecie mamy do dyspozycji profesjonalne i świetnie wyposażone sale zabiegowe, dzięki którym będziemy mogli zapewnić państwu najwyższy standard oraz bezpieczeństwo wykonywanych procedur chirurgicznych – mówiła lek. Paulina Pala.

Sama klinika Juwena w nowej lokalizacji robi ogromne wrażenie. Świetny design, mnóstwo przestronnych gabinetów oraz najwyższej jakości technologie, produkty i kosmetyki plasują klinikę w segmencie premium.

gabinety Juwena
Gabinety Juwena w Katowicach

Miejsce doceniły także tłumy gości, którzy uczestniczyli w wydarzeniu. W uroczystym otwarciu wzięli udział przyjaciele, klienci, rodzina, a także partnerzy biznesowi: Nova Group, Aesthetic Concept, Beautyeurope.eu oraz Vivacy.

Zaproszeni goście mogli zwiedzić klinikę, a także posłuchać o aktualnych i zapowiadanych zabiegach wykonywanych w gabinetach Juwena. Co ważne, wykonywane są w nich także procedury chirurgiczne, o których więcej powiedział lek. Michał Danowski.

Estera Gabczenko i dr Anna Pala
Estera Gabczenko i dr Anna Pala

- Już teraz mamy w ofercie dla państwa zabiegi blefaroplastyki z użyciem nowoczesnego noża radiofrekwencyjnego, którym wykonujemy plastykę powiek górnych, dolnych oraz liftingi brwi. Wykonujemy także zabiegi z użyciem nici liftingujących w zakresie twarzy, szyi oraz podbródka wraz z jego liposukcją – wyliczał lek. Michał Danowski.

Jak dotąd filarem Juweny była dermatologia, ale wszystko wskazuje na to, że współwłaściciele kliniki zamierzają znacząco rozszerzyć jej ofertę. - Z racji tego, że specjalizujemy się w laryngologii, zajmujemy się zabiegami związanymi również z tą dziedziną. Przeprowadzamy korekcję uszu i nosa. Mamy nadzieję, że laryngologia stanie się drugim oprócz dermatologi filarem Juweny. Jesteśmy w trakcie rozszerzania naszych usług o zabiegowe procedury w zakresie ginekologii estetycznej, chirurgii naczyniowej oraz przeszczepów włosów – zapowiedział dr Michał Danowski.

 

Juwena wychodzi naprzeciw potrzebom pacjentów

Wydarzenie było okazją do podziękowań wszystkim osobom i firmom zaangażowanym w stworzenie nowej kliniki, w tym zespołowi i pani menadżer, która w firmie Juwena piastuje to stanowisko od dwóch lat.

- Dzisiejszy dzień to również symbol tego, że nie ma rzeczy niemożliwych. Podjęliśmy się tego projektu w niezwykle trudnych czasach, ale wspólnym wysiłkiem udało się nam go zrealizować w przeciągu niespełna dwóch lat. Bo tak właśnie działają gabinety Juwena – stanowimy zgrany team odważnych ludzi patrzących śmiało w przyszłość i nieustająco nastawionych na dobro i bezpieczeństwo naszych pacjentów – powiedziała nam Magdalena Śpiewak, menadżer kliniki.

Magdalena Śpiewak, dr Anna Pala
Magdalena Śpiewak, lek. Anna Pala

Oficjalne otwarcie Juweny w nowym miejscu dało odczuć bijącą od zespołu i kliniki pozytywną energię, a samo wydarzenie upłynęło w rodzinnej atmosferze. Symboliczne przecięcie wstęgi i tort nadały wydarzeniu uroczysty charakter, a zwiedzanie kliniki i rozmowy o medycynie estetycznej i nie tylko, które toczyły się w kuluarach, były zwiastunem zapowiadanego rozwoju gabinetów.

Zobacz też: FOTORELACJĘ Z OTWARCIA GABINETÓW JUWENA

O planach rozszerzenia usług wspomniał zresztą Jakub Pala, dyrektor finansowy gabinetów Juwena.

Paulina Pala, Anna Pala i Jakub Pala
lek. Paulina Pala, lek. Anna Pala i Jakub Pala

- 13 maja to dla nas bardzo ważne data. Wysoką jakość naszych usług wsparliśmy nowym, wyższym standardem lokalowym. Mamy wielką nadzieję, że będą się państwo czuli w tych nowych murach komfortowo i swobodnie. Co ważne, to miejsce daje nam możliwość systematycznego poszerzania naszych usług oraz ciągłego wychodzenia naprzeciw potrzebom naszych pacjentów – mówił Jakub Pala.

Zapraszamy do odwiedzenia gabinetów Juvena