Ukoronowanie profesjonalizmu, wieloletniego doświadczenia i szczególnego zaufania Pacjentów – Weź udział w plebiscycie dla klinik medycyny estetycznej - IBSA DERMA - VALUANCE ICONS.

 

Czy wiesz, że… Grupa IBSA została założona w 1945 roku przez szwajcarskich biologów? Obecnie IBSA to globalny koncern farmaceutyczny działający w ponad 90 krajach. Dermatologia Estetyczna to jeden z dziesięciu obszarów terapeutycznych, na których koncentruje się IBSA i jednocześnie światowy lider w zakresie produkcji ultraczystego kwasu hialuronowego dla medycyny estetycznej!

IBSA Derma Polska buduje swój sukces na przejrzystości i innowacyjnym podejściu do piękna – z myślą o tym powstał nowy program IBSA VALUANCE, mający na celu stworzenie trwałego, udanego partnerstwa z praktykami medycyny estetycznej. Ten innowacyjny projekt ma na celu wspierać różne aspekty pracy profesjonalistów z zakresu medycyny estetycznej i podnosić ich umiejętności za pomocą wysoce profesjonalnych programów rozwojowych, zapewniając w ten sposób wartościową usługę dla wszystkich pacjentów.

W ramach programu IBSA VALUANCE powstała idea autorskiego plebiscytu IBSA VALUANCE ICONS, dedykowanemu klinikom medycyny estetycznej! Holistyczne podejście do profilaktyki anti-aging to przyszłość, która za sprawą IBSA Derma dzieje się właśnie teraz!

Jak mówi Marek Dończyk, Business Unit Manager Dermoaesthetic Department IBSA Poland:

- Jeśli w codziennej działalności Twojej kliniki ważne są dla Ciebie takie wartości jak: 

  • LUDZIE
  • INNOWACJA
  • JAKOŚĆ
  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ

4 główne filary, którymi kieruje się IBSA DERMA, serdecznie zapraszamy do udziału w plebiscycie! Poszukujemy najlepszych ośrodków medycyny estetycznej, które w ramach naszego plebiscytu będziemy mogli wyróżnić i wspólnie promować pozytywne idee medycyny estetycznej w świecie biznesu!

Marek Dończyk, Business Unit Manager Dermoaesthetic Department IBSA Poland 
Marek Dończyk, Business Unit Manager Dermoaesthetic Department IBSA Poland 

Jak wziąć udział?

Zgłoszenie do Plebiscytu jest bezpłatne, a jedna klinika może zgłosić swoją kandydaturę w kilku różnych kategoriach. Należy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy na:
ibsaicons.pl do 14 lipca 2023 r.

Plebiscyt zwieńczy Uroczysta Gala wręczenia nagród, która odbędzie się we wrześniu 2023 roku. 

Kierując się czterema filarami działalności IBSA, Jury nominuje finalistów oraz przyzna Nagrodę Specjalną za całokształt działalności - GOLD Valuance ICON. Nagrody w formie statuetek oraz możliwości posługiwania się znakiem IBSA Valuance ICON będą ukoronowaniem profesjonalizmu, wieloletniego doświadczenia i szczególnego zaufania Pacjentów.

Lista Laureatów zostanie opublikowana na stronie www.ibsaderma.pl oraz łamach magazynu FORBES WOMEN. Przyszłość zaczyna się teraz! Zostań jej częścią!