Przeszkolony zespół kosmetologów, eleganckie i minimalistyczne wnętrza, a do tego technologie od ITP S.A. wiodącego dystrybutora urządzeń medycznych w Polsce – tak podczas swojego uroczystego otwarcia zaprezentowała się nowa klinika ESI Clinique w Warszawie. 

 

Oglądaj relację!

  

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

- Wierzymy, iż pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm buduje jakość – powiedziała nam Ewelina Stampkowska, właścicielka ESI Clinique w Warszawie. ESI Clinique to nowa Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, w której otwarciu udział wzięła także redakcja Zatoki Piękna. Nowa placówka, zlokalizowana w dzielnicy Ursus, od wiosny tego roku zaprasza na zabiegi na twarz i ciało, skierowane do klientów zainteresowanych nieinwazyjnymi procedurami z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

- ESI Clinique to nowe miejsce na mapie Warszawy stworzone z myślą o najwyższym standardzie, ukierunkowane na kompleksową i profesjonalną opiekę w trosce o dobre samopoczucie i zdrowie pacjenta – powiedziała Ewelina Stampkowska. Podczas otwarcia nie zabrakło czasu na słodki poczęstunek, zwiedzanie kliniki oraz omówienie technologii dostępnych w klinice.

- W naszej klinice stawiamy na najwyższej jakości urządzenia. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy wiodącego dystrybutora sprzętu medycznego, firmę ITP S.A – mówiła Ewelina Stampkowska. W uroczystym otwarciu uczestniczył także przedstawiciel dystrybutora. - Cieszymy się, że powstają takie miejsca, które stawiają na jakość. W imieniu firmy ITP S.A. życzę całemu zespołowi ESI Clinique i pani Ewelinie samych sukcesów i wspaniałego rozwoju – powiedział nam Damian Białecki, Regional Sales Manager ITP S.A.

Ewelina Stampkowska, Damian Białecki, Margareta Żuk
Ewelina Stampkowska, Damian Białecki, Margareta Żuk

Jakim zabiegom można poddać się w ESI Clinique?

W menu zabiegowym dostępne są zarówno modelowanie sylwetki, jak i pielęgnacja twarzy czy rewitalizacja skóry twarzy z wykorzystaniem różnorodnych technologii. ESI Clinique oferuje technologie wykorzystywane w rewitalizacji skóry składnikami aktywnymi zamkniętymi w kapsułce, falę radiową, falę uderzeniową, radiofrekwencję mikroigłową czy endermologię.

- W ESI Clinique specjalizujemy się w zabiegach modelujących sylwetkę, w zabiegach na ciało, jak również w zabiegach na twarz, poczynając od podstawowej pielęgnacji, poprzez rozwiązania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii hi-tech, kończąc na szerokim spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej – wyliczała podczas otwarcia właścicielka kliniki. - Naszym celem jest zatrzymać czas, spowolnić jego upływ i wydobyć naturalne piękno drzemiące w każdym z nas – podkreśliła podczas rozmowy z Zatoką Piękna Ewelina Stampkowska.

W ESI Clinique pracuje zespół przeszkolonych kosmetologów, którzy dzięki dostępności nowych technologii są w stanie bez użycia skalpela pomóc w rozwiązaniu wielu problemów skórnych, odmłodzić twarz czy zredukować defekty. W swoich działaniach kierują się naciskiem na kompleksową pielęgnację skóry i holistyczne podejście do urody. Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, indywidualnie stworzone plany zabiegowe, a także terapie łączone.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegową ESI Clinique

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.