Termiczny resurfacing Tixel 2, którego prezentacja odbyła się na BiNatural Master Class, trafił do pierwszego polskiego gabinetu. Jego premiera odbyła się w Sharley Medical Clinic & Day SPA w Warszawie.

 

Oglądaj nasz materiał wideo:

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. 

Przebudowa, odmłodzenie i rewitalizacja skóry, redukcja widoczności porów, blizn potrądzikowych i rozstępów, a także przebarwień oraz zmian posłonecznych – to główne wskazania urządzenia Tixel 2, które ostatnio trafiło do pierwszej w Polsce kliniki medycyny estetycznej. W premierze aparatu uczestniczyła także redakcja Zatoki Piękna, która więcej o możliwościach technologii usłyszała od przedstawicieli kliniki, a także firmy BiNatural – dystrybutora Tixel 2.

- Dziś jesteśmy w klinice Sharley, gdzie mamy przyjemność zaprezentować urządzenie Tixel 2. Jest to kolejna technologia dedykowana do zabiegów na twarz, która zagościła w klinice. Jest to dla nas niezmierna nobilitacja, ponieważ klinika funkcjonuje już ponad 20 lat. Wiemy, że pani Magda Bogulak starannie dobiera technologie, które znajdują się w klinice – powiedział nam Grzegorz Krystosiak, właściciel BiNatural.

Premiera Tixel 2 w klinice Sharley

W klinice Sharley, określanej przez sam zespół jako oaza spokoju, źródło piękna i zdrowia kobiety, pracują specjaliści z zakresu kosmetologii, dermatologii, a także eksperci od odchudzania i pielęgnacji ciała oraz dietetycy. W placówce zabiegi wykonuje się z pomocą najnowocześniejszego sprzętu do modelowania sylwetki i pielęgnacji ciała, a sama klinika Sharley działa już od 1996 roku i jest jednym z najbardziej renomowanych ośrodków medycyny estetycznej w Polsce.

Swoją renomę Sharley zawdzięcza zarówno doświadczonemu personelowi, jak i starannemu doborowi technologii. - Z firmą BiNatural współpracujemy już 6 lat. Mamy NeoCare, mamy Bloomea, mamy Sinapsi. I oczywiście teraz przyszedł czas na co? Na Tixela, genialne urządzenie, które w rękach kosmetologów czyni cuda. Urządzenie, które potrafi odmłodzić w bardzo szybki, nieinwazyjny sposób – powiedziała Magdalena Bogulak, właścicielka Sharley Medical Clinic & Day SPA.

Odmładzanie bez bólu z Tixel 2

W urządzeniu Tixel 2 wykorzystano technologię termomechanicznej ablacji, czyli innowacyjnej metody frakcyjnego odmładzania z wykorzystaniem naturalnego ciepła. Wpływa ono na tkankę podobnie jak lasery frakcyjne CO2 i lasery nieablacyjne, jednak bez powodowania uczucia dyskomfortu i z zachowaniem większego bezpieczeństwa. Zabiegi przeprowadzone aparatem Tixel 2 nie wymagają stosowania kremów znieczulających i doskonale sprawdzają się w odmładzaniu szyi, dekoltu i dłoni.

- Termiczny resurfacing twarzy Tixel jest to wyjątkowe urządzenie, które wykorzystuje jedynie ciepło, a nie żadne promieniowanie i tym wyróżnia się na rynku. Wskazania do zabiegu to wiotkość skóry, drobne zmarszczki, przebarwienia, rozszerzone pory. Pracujemy głowicą tytanową, która przegrzewa się do czterystu stopni. Dzięki temu przebudowujemy skórę, pobudzamy fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny, doprowadzamy do przebudowy włókien – tłumaczy Katarzyna Jabłońska, kosmetolog z Sharley Medical Clinic & Day SPA.

Aparat Tixel 2, w przeciwieństwie do większości laserów, pozwala przeprowadzać zabiegi na powiekach górnych w celu ich ujędrnienia i delikatnego liftingu. - Jest to naprawdę wyjątkowe urządzenie, ponieważ jako jedno z nielicznych daje nam możliwość do pracy z powieką górną, powieką ruchomą, pracujemy do linii rzęs – mówi Katarzyna Jabłońska. Jak dodaje kosmetolog, urządzenie dodatkowo niszczy bakterie beztlenowe oraz wirusy, które znajdują się na skórze, dlatego idealnie sprawdza się również w pielęgnacji skór trądzikowych.

- Jestem przekonany, że urządzenie Tixel spełni wysokie oczekiwania klientów kliniki Sharley, a w przyszłym roku zagości w kolejnych placówkach – zapowiada Grzegorz Krystosiak z BiNatural.

Zapraszamy na zabiegi do Sharley Medical Clinic & Day SPA

Materiał powstał we współpracy z BiNatural