W imieniu Zarządu SLDE mamy zaszczyt zaprosić lekarzy do wzięcia udziału w XXIII Kongresie Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging organizowanym przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, który odbędzie się w dniach 17-19 marca 2023 r. w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie.

 

Jak co roku, do udziału w Kongresie zostali zaproszeni wybitni specjaliści z wielu dziedzin medycyny będący gwarancją najwyższego poziomu merytorycznego. Naszą ambicją jest, by podczas kongresu uczestniczyli Państwo w ciekawych wykładach dotyczących różnych aspektów medycyny estetycznej. Chcemy podkreślić wagę bezpieczeństwa naszych terapii, pokazać jak ważne jest stosowanie wyłącznie bezpiecznych produktów kupowanych u autoryzowanych przedstawicieli i dystrybutorów. Chcemy również zwrócić Państwa uwagę na fakt odległych skutków stosowania różnych terapii, pokazać z jakimi problemami przyjdzie nam się mierzyć po latach stosowania implantów tkankowych. - mówi Prezes Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych dr n. med. Ewa Kaniowska

Podtrzymując wieloletnią tradycję paneli eksperckich cieszących się niezwykłym zainteresowaniem lekarzy i wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i prośbom, organizatorzy przygotowują szeroki zakres tematyczny nurtujących lekarzy zagadnień.

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa o kontynuacji współpracy pomiędzy Stowarzyszeniem Lekarzy Dermatologów Estetycznych a IMCAS. Po raz kolejny IMCAS obejmuje patronatem naukowym nasz Kongresem. Postrzegamy naszą współpracę jako docenienie wkładu SLDE w działania na rzecz edukacji środowiska lekarskiego.

Wydarzenie również otrzymało certyfikat INFARMA, co potwierdza przestrzeganie standardów etycznych, wynikających z Kodeksu Dobry Praktyk. 

XXIII Kongres SLDE to spotkanie lekarzy, ekspertów i wybitnych autorytetów. Wydarzenie to nie byłoby możliwe bez aktywnego wsparcia przedstawicieli producentów i dystrybutorów, firm farmaceutycznych, dermokosmetycznych i sprzętowych. Firmy te od lat lojalnie pomagają nam w promowaniu procedur medycznych zapewniających najwyższy profil bezpieczeństwa naszym pacjentom i nam. Dlatego też dnia 18 marca odbędzie się uroczysta gala, poświęcona uhonorowaniu tych firm.

Zarząd Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych:
Prezes dr n. med. Ewa Kaniowska
Wiceprezes dr Kinga Nicer
Wiceprezes dr Krystyna Pawełczyk-Pala
Wiceprezes dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka

Zatoka Piękna, tradycyjnie objęła Patronat Medialny nad wydarzeniem, będzie nam bardzo miło ponownie się spotkać i porozmawiać o nowościach i trendach. Do zobaczenia!

Więcej na temat wydarzenia oraz rezerwacji biletów na XXIII Kongres SLDE