Tegoroczne lato przyniosło wiele wydarzeń na rynku medycyny estetycznej, także w Kielcach, gdzie Klinika Kosmetologii Medycznej i Laserowej Esthetica Milena Piskulak została uroczyście otwarta w nowej lokalizacji. Na wydarzeniu z kamerą pojawiła się redakcja Zatoki Piękna. 

 

Oglądaj naszą relację z wydarzenia!

Nowy adres kliniki Esthetica w Kielcach to przede wszystkim komfort dla pacjentów. Placówka, działająca obecnie przy ul. Zagnańskiej 92 w prestiżowej lokalizacji Plaza Park II, zachwyca przemyślanym wystrojem oraz większą przestrzenią. Mogli przekonać się o tym goście uroczystego otwarcia, które miało miejsce 16 lipca. Rozwój kliniki i uruchomienie jej w nowym miejscu wspólnie z właścicielką świętowali przyjaciele, klienci, partnerzy oraz nasza redakcja.

- Klinika oferuje szereg zabiegów specjalistycznych zarówno z zakresu kosmetologii, jak i medycyny estetycznej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zająć się każdym problemem skórnym. Pracujemy na światowej klasy sprzętach hi-tech, jak i w pełni bezpiecznych wyrobach medycznych – powiedziała nam Milena Piskulak, właściciel Kliniki Kosmetologii Medycznej i Laserowej Esthetica w Kielcach.

Partnerem wydarzenia była firma ITP S.A., która dostarcza klinice nowoczesne technologie do maksymalnie skutecznych i jednocześnie nieinwazyjnych zabiegów estetycznych. - Jako firma ITP S.A. dostarczmy od 16 lat najnowocześniejsze technologie na polski rynek. Pomagamy naszym klientom biznesowym w ich rozwoju, dostarczamy urządzenia skuteczne i bezpieczne – podkreślił podczas eventu Jacek Siemaszko, Regional Sales Manager ITP S.A.

 

TOP zabiegi w klinice Esthetica 

W kieleckiej klinice Esthetica pacjenci mogą korzystać z zabiegów zarówno na twarz, jak i na ciało. Dzięki nowym technologiom można bezproblemowo rozprawić się tutaj z cellulitem czy wymodelować sylwetkę. W obszarze zabiegów na ciało szczególnie polecana jest ONDA - urządzenie wyposażone w dwie głowice, działające na bazie technologii mikrofal Coolwaves, które prowadzi do zniszczenia komórek tłuszczowych.

- ONDA to najsilniejsza technologia służąca do modelowania sylwetki, wykorzystująca unikalne mikrofale, które działają w trzech zakresach. Pozwalają na usunięcie miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu oraz powodują wyraźne ujędrnienie oraz zagęszczenie skóry – wyjaśniała podczas lipcowego eventu Karolina Wzorek, kosmetolog z kliniki Esthetica.

To oczywiście nie jedyny zabieg na ciało oferowany przez klinikę. Złotym standardem medycyny estetycznej, jeśli chodzi o zabiegi na ciało, jest wszak endermologia, którą również można tutaj wykonać. - Endermologie LPG jest zabiegiem, który w naturalny sposób stymuluje tkankę łączną, dzięki czemu pozwala nam ujędrnić i wymodelować sylwetkę – mówiła Karolina Wzorek.

Zespół kliniki Esthetica oferuje ponadto zabiegi epilacji laserowej czy zabiegi laserowe na twarz. - Naszym pacjentom oferujemy zabieg epilacji laserowej laserem Soprano Titanium, jak również zabiegi na twarz, takie jak likwidacja przebarwień, zamykanie naczyń, zabiegi liftingujące i odmładzające laserem Harmony marki Alma - wyliczała kosmetolog.

 

Zapraszamy na zabiegi do Kliniki Esthetica

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.