Okres letni jest wyzwaniem dla prawidłowego funkcjonowania skóry ze względu na częstszą ekspozycję na promieniowanie UV i działanie klimatyzacji. Skóra staje się odwodniona, przesuszona, wymaga wzmożonej pielęgnacji oraz głębokiej regeneracji. Możliwości profilaktyczne w terapii przeciwdziałającej fotostarzeniu oraz biostymulację procesów regeneracyjnych w skórze wykazującej oznaki starzenia przedstawiła firma Massmedica we współpracy z kliniką Soft Skin Dermaclinic we Wrocławiu.

 

6 września w klinice dr Elżbiety Wójtowicz-Prus odbyło się wydarzenie promujące zabiegi rewitalizujące i biostymulujące z wykorzystaniem produktów Ejal40 i Revok50, których oficjalnym, polskim dystrybutorem jest Massmedica. Podczas eventu lekarze: Elżbieta Wójtowicz-Prus, Marta Michalska, Roksana Kozieł oraz Rafał Dulski, wykonali zabiegi mezoterapii dopasowanej do potrzeb skóry na licznie zgromadzonych modelkach.

 

Oglądaj naszą FOTORELACJĘ!

 

Który zabieg wybrać?

Zmiany zachodzące w skórze w związku ze zmniejszoną koncentracją kwasu hialuronowego, wskutek ekspozycji na słońce, prowadzą do jej osłabienia. Powodują spadek elastyczności i zaniki skóry, co klinicznie przejawia się suchością, występowaniem zmarszczek i bruzd. Najlepszą metodą nawodnienia skóry jest zastosowanie w 4 punkty po każdej stronie twarzy, preparatu Ejal40, wykorzystującego przedłużone działanie kwasu hialuronowego. Jego łańcuchy rozpadają się długo i stopniowo, stymulując produkcję macierzy pozakomórkowej, rewitalizując skórę.

Kwas hialuronowy oraz odpowiednie aminokwasy to składniki niezbędne do uruchomienia procesów bioregeneracji i przywrócenia zdrowego wyglądu skóry. REVOK50 działa w sposób synergiczny dostarczając skórze najwyżej stężony kwas hialuronowy oraz optymalną dawkę wyselekcjonowanych aminokwasów. Tak bogaty koktajl wywołuje silną biostymulację procesów regeneracyjnych, a także natychmiastowy efekt nawilżenia, napięcia i poprawy kolorytu skóry.

dr Elżbieta Wójtowicz-Prus, Soft Skin Dermaclinic
dr Elżbieta Wójtowicz-Prus, Soft Skin Dermaclinic

Materiał ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w artykule.

 

Zapraszamy na zabiegi do Soft Skin Dermaclinic

Materiał powstał we współpracy z Massmedica