Początek wiosny w Suwałkach przyniósł nowe miejsce, w którym można kompleksowo i profesjonalnie zadbać o swoją twarz i ciało. 31 marca odbyło się uroczyste otwarcie Kliniki Endermology Center w Suwałkach, gdzie do dyspozycji klientów oddano topowe technologie, dostarczone przez firmę ITP S.A. 

 

Oglądaj relację!

 

Top technologie i topowi specjaliści – to najlepsze określenie Kliniki Endermology Center, której otwarcie odbyło się 31 marca przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 26 w Suwałkach. W wydarzeniu nie mogło zabraknąć redakcji Zatoka Piękna, która o szczegóły oferty zapytała właścicielkę kliniki oraz szkoleniowca ITP S.A. 

- Postawiłam na współpracę z firmą ITP S.A., która dostarcza technologie z całego świata. Postawiłam także na najlepszy zespól zabiegowy w Suwałkach. Ale to nie wszystko. Już wkrótce do naszych technologii dołączy nowa platforma laserowa Alma Harmony XL Pro, jedyna w podlaskim – opowiada Beata Domoradzka, właścicielka Kliniki Endermology Center w Suwałkach.

Beata Domoradzka, właścicielka Kliniki Endermology Center w Suwałkach

- Gabinet oferuje topowe technologie dostarczone przez firmę ITP S.A. Obecne są marka LPG Endermologie, firma Storz Medical i ich sztandarowy sprzęt fala uderzeniowa. Cooltech, czyli kriolipoliza, bezpieczna i efektywna. Dodatkowo urządzenie Maximus firmy Pollogen i Geneo, jako zabieg pielęgnacyjny, dopełnienie wszystkich zabiegów – wylicza Agata Leszisz, szkoleniowiec ITP S.A.

W menu zabiegowym Endermology Center w Suwałkach znalazły się też technologie anti-agingowe, jak urządzenie Zaffiro dające efekt natychmiastowego liftingu. Z pomocą specjalistów z suwalskiego gabinetu można także zatroszczyć się o pielęgnację domową i gabinetową – pozwalają na to dostępne tutaj kosmeceutyki firmy Neauvia i fitokosmetyki Vagheggi.

Samo otwarcie kliniki przebiegło w przyjemnej atmosferze, z muzyką i pysznym poczęstunkiem. Prezentacjom nowoczesnych technologii towarzyszyły konsultacje ze specjalistami hi-tech oraz szkoleniowcami ITP S.A oraz marki Vagheggi. Spotkanie pozwoliło dokładniej przyjrzeć się portfolio Kliniki Endermology Center w Suwałkach, które ma szansę przyciągnąć pacjentów z całego województwa i nie tylko.

Już tej wiosny proponuje się klientom zabiegi modelowania sylwetki z wykorzystaniem takich zabiegów, jak Maximus, kriolipoza Cooltech czy LPG Endermologie. Z pomocą specjalistów z suwalskiej kliniki można ponadto poddać skórę m.in. nawilżającemu zabiegowi Hydrate urządzeniem Geneo oraz protokołowi Nboost łączącemu radiofrekwencję z wypełniaczem i kosmeceutykami Neauvia.

Wyłącznie zabiegi z efektami potwierdzonymi badaniami, technologie całoroczne i zapewniające maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo pacjenta, zabiegi dające długotrwałe i natychmiastowe efekty – portfolio kliniki i eksperci wciąż doszkalający się na polskich i zagranicznych sympozjach nie tylko kusi, ale i gwarantuje zaufanie pacjentów z całego kraju.

- Marzyłam o tym, aby stworzyć top miejsce w Suwałkach z najnowocześniejszymi technologiami i myślę, że to mi się udało – podsumowała w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna Beata Domoradzka.

Gratulujemy, życzymy sukcesów całemu zespołowi i zapraszamy do odwiedzania Kliniki Endermology Center w Suwałkach.

 

Więcej o zabiegach na stronie Klinika Endermology Center

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.