W Zatoce Piękna w 2021 roku nie mogliśmy narzekać na nudę, bo też w branży medical & beauty sporo się działo. Miniony rok obfitował w jubileusze uznanych klinik, premiery nowych urządzeń i zabiegów, recenzje polecanych terapii i wiele więcej. Co wydarzyło się u nas w 2021 roku? Przypomnijmy sobie ostatnie 12 miesięcy na naszych zdjęciach z backstage'u. 

Oglądaj naszą fotorelacji!

Odwiedziliśmy ponad 20 miast i miasteczek w całej Polsce, z naszą ekipą byliśmy w ponad 40 klinikach i salonach w kraju, patronowaliśmy największym wydarzeniom branżowym, a nawet charytatywnym, a jedno z nich współorganizowaliśmy. Najważniejsze jednak, towarzyszyliśmy Wam podczas ważnych, niekiedy przełomowych momentów: braliśmy udział w otwarciach, premierach i urodzinach. W tym celu przebyliśmy łącznie dziesiątki tysięcy kilometrów, a sama obecność w eventach wiązała się ze zjedzeniem sporej ilości tortów.

Jednak efektem tego są świetne filmy i relacje, które możecie stale oglądać na naszym kanale na YT i w portalu zatokapiekna.pl.

Będzie nam miło, jak oddacie się wspomnieniom razem z nami. Dziękujemy, że zapraszaliście nas do Waszego świata. My zapraszamy nieustannie do naszej #zatokapiekna