1 / 32

fot. Olga Kharina / Zatokapiekna.pl

9 grudnia właściciele Beauty Skin wraz z zespołem świętowali 7. urodziny klinik. Na uroczystym spotkaniu w Beauty Hall w Elektrowni Powiśle obecni byli dziennikarze portali oraz magazynów lifestylowych, w tym redakcja Zatoki Piękna, a także przedstawiciele ITP S.A. - dystrybutora wielu nowoczesnych technologii, w które wyposażone są kliniki Beauty Skin.

 

Urodziny Beauty Skin zostały połączone z prezentacją lasera Pico Clear, dlatego gości poczęstowano nie tylko szampanem, ale też wyśmienitym tortem z figurką Pico Clear. Oprócz fotosesji na urodzinowej ściance i rozmów z właścicielami klinik, na miejscu odbyły się też pokazy zabiegów nowym laserem.

Laser Pico Clear dzięki technologii pikosekundowej w maksymalnie krótkim czasie i w sposób komfortowy dla pacjenta pozwala usuwać blizny, przebarwienia oraz tatuaże. Urządzenie wykorzystywane jest również do resurfacingu twarzy - wykonany nim zabieg stymuluje proces odnowy skóry i produkcję nowego kolagenu, prowadząc intensywną przebudowę skóry bez konieczności poddawania się długiej rekonwalescencji.

Zapraszamy również do oglądania naszej relacji wideo ->> 7. urodziny klinik Beauty Skin