Za nami 7. urodziny Beauty Skin Klinika Zdrowia i Urody w Elektrowni Powiśle. Spotkanie, które odbyło się 9 grudnia, połączono z prezentacją lasera Pico Clear. 

 

9 grudnia zespół Beauty Skin w Elektrowni Powiśle świętował 7. urodziny kliniki, a właściwie już trzech klinik. Na spotkaniu obecni byli dziennikarze portali oraz magazynów lifestylowych, w tym redakcja Zatoki Piękna. Urodziny zostały połączone z prezentacją lasera Pico Clear, dlatego gości poczęstowano nie tylko szampanem, ale też wspaniałym tortem z figurką Pico Clear. Oprócz fotosesji na urodzinowej ściance i rozmów z właścicielami na miejscu odbyły się też pokazy zabiegów nowym laserem.

 

Oglądaj relację!

 - Spotkaliśmy się dziś w gronie dziennikarzy, aby świętować 7. urodziny Klinik Beauty Skin. Pierwsza nasza klinika była otwarta na Żoliborzu, później kolejną mieliśmy w Radomiu, teraz świętujemy w Elektrowni Powiśle, w pierwszym Beauty Hall w Polsce. Cieszymy się, że cały czas możemy się rozwijać. Stawiamy zawsze na nowe technologie, w związku z tym dziś prezentujemy innowacyjny laser Pico Clear - powiedziała redakcji Zatoka Piękna Joanna Brzozowska, współzałożycielka Beauty Skin Klinika Zdrowia i Urody.

 

Premiera Pico Clear w Beauty Skin Powiśle

Laser Pico Clear dzięki technologii pikosekundowej w maksymalnie krótkim czasie i w sposób komfortowy dla pacjenta pozwala usuwać blizny, przebarwienia oraz tatuaże. Urządzenie wykorzystywane jest również do resurfacingu twarzy - wykonany nim zabieg stymuluje proces odnowy skóry i produkcję nowego kolagenu, prowadząc intensywną przebudowę skóry bez konieczności poddawania się długiej rekonwalescencji.

- Długo szukaliśmy lasera picosekundowego, który uzupełniłby portfolio naszych innych zabiegów laserowych. Zdecydowaliśmy się na laser Alma Pico Clear, gdyż posiada on najkrótszy impuls dostępny na rynku, dzięki temu mogliśmy rozszerzyć naszą ofertę o usuwanie tatuaży, blizn, rozstępów oraz szeroko pojęty lifting twarzy - mówił Gabriel Brzozowski, współzałożyciel kliniki Beauty Skin.

W Beauty Skin Klinika Zdrowia i Urody obecni byli również przedstawiciele ITP S.A. - dystrybutora Pico Clear oraz wielu innych nowoczesnych technologii, w które wyposażone są kliniki Beauty Skin. - Klinika Beauty Skin słynie z technologii laserowych, posiadają w swoim portfolio szereg technologii do epilacji laserowej. Bardzo nas cieszy, że kiedy zdecydowali się rozszerzyć swoją ofertę o zabiegi odmładzające i resurfacing twarzy, zdecydowali się na laser picosekundowy Pico Clear.  Laser Pico Clear marki Alma to laser, który daje efekt fotoakustyczny, a nie termiczny, dzięki czemu zabiegi są bardzo skuteczne - powiedziała nam Małgorzata Śliwińska, Head of Marketing Department ITP S.A.

Zobacz również ->> Fotorelację z 7. urodzin Beauty Skin 

 

Materiał powstał we współpracy z Ambra Day SPA  beautyskin.com.pl i ITP S.A. itpestetyka.pl