1 / 45

Fot. Olga Kharina / Zatokapiekna.pl

 

Ciągłego rozwoju, zdrowia i dużej grupy zadowolonych pacjentów - tego właśnie życzą sobie właściciele kliniki Novique Medycyna Estetyczna i Anti-aging w Gdańsku, która 23 listopada świętowała swoje 1. urodziny.

Specjalne oferty i prezenty dla pacjentek, a także tort i lampka szampana - tak na swoje pierwsze urodziny zapraszała gdańska klinika Novique. Spotkanie, które odbyło się 23 listopada, zgromadziło cały zespół, a także klientów, którzy brali udział w losowaniu takich niespodzianek i upominków, jak kosmetyki czy vouchery na zabiegi. W wydarzeniu wzięli udział także partnerzy biznesowi kliniki - przedstawiciele firm ITP S.A. i Neauvia. Z ich technologii klinika wykorzystuje m.in. laser Mona Lisa Touch, termolifting Zaffiro czy fali uderzeniowej Storz Medical. Wśród gości nie mogło zabraknąć również naszej redakcji.

- To był rok tworzenia. Od pierwszego dnia tworzymy miejsce przyjazne kobietom, im poświęcone i na nich skupione. By czuły się bezpiecznie, by poprawiały swoją urodę w najbardziej przyjaznej atmosferze i z wykorzystanie najnowocześniejszych technologii. To był rok pełen szkoleń całego naszego zespołu. Wszystko po to, by nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Cieszymy się, że tak wiele osób nam zaufało. Jesteśmy wdzięczni, że nasze stałe pacjentki mimo zmiany miejsca, wciąż z nami są i wciąż dołączają nowe osoby do grona naszych pacjentów - mówiła dr Izabela Toporska-Łukaszuk, właścicielka Kliniki Novique.


Pierwszy rok kliniki Novique to dopiero początek

Po roku można stwierdzić, że pomysł stworzenia kliniki okazał się strzałem w dziesiątkę. Pomysłodawcami Novique jest małżeństwo: dr Izabela Toporska-Łukaszuk, zajmująca się dermatologią i medycyną estetyczną oraz dr Mariusz Łukaszuk - ginekolog i androlog. Zespół tworzą ponadto dwie kosmetolożki Kasia i Marta, fizjoterapeutka Ola oraz endokrynolog Adam Gronowski i pielęgniarka Emilia.

Novique to miejsce, gdzie dermatologia łączy się z ginekologią estetyczną, a o samopoczucie pacjentek dba się nie tylko przez zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technologii, ale i dzięki rodzinnej atmosferze oraz klimatycznym wnętrzom.

 

Z jakich zabiegów najchętniej korzystają pacjenci kliniki?

- Nasi pacjenci najczęściej skupiają się na zabiegach na twarz, liftingu kwasem hialuronowym, redukowaniu zmarszczek botoksem, ale i zabiegach laserowych, zwłaszcza tych, które nie wymagają rekonwalescencji. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się też zabiegi fizjoterapii uroginekologicznej - powiedziała nam dr Izabela Toporska-Łukaszuk.

Jak udało się dowiedzieć redakcji Zatoki Piękna w klinice Novique wyborem numer jeden przed wielkim wyjściem jest termolifting Zaffiro – zabieg nieinwazyjny i dający natychmiastowe efekty.

Termolifting Zaffiro to zabieg łączący dwie technologie: światło podczerwone, które podgrzewa głębokie warstwy skóry i skraca włókna kolagenowe oraz elastynowe oraz peeling wodny pozwalający oczyścić skórę. Poprawa wyglądu skóry, a dokładniej jej napięcia, jest widoczna od razu po zabiegu. Zaffiro sprzyja też zwężeniu porów, co tylko potęguje rezultaty – cera wygląda na znacznie zdrowszą i wypoczętą i to bez jakiegokolwiek dyskomfortu.

- Oprócz zabiegów budują się relacje między naszymi pacjentkami. Wiele z tych inicjatyw obecnych w klinice to właśnie ich pomysły! - podkreślił dr Mariusz Łukaszuk.

 

Rozwój ginekologii estetycznej

Urodziny Novique okazały się przyjemnym, kameralnym spotkaniem. Oprócz wspólnych spotkań i rozmów w pięknych wnętrzach kliniki zaplanowano też poczęstunek wegańskim tortem oraz smakołykami. Można było pozwiedzać klinikę, a także porozmawiać z właścicielami i zespołem. To pozwoliło poznać też plany na kolejny rok. - W najbliższym roku skupimy się na rozwoju zabiegów ginekologii estetycznej, w tym zabiegi chirurgii jednego dnia, chirurgii plastycznej czy radiologii z nastawieniem na badanie piersi - zapowiedział dr Mariusz Łukaszuk, właściciel Kliniki Novique

Ofertę zabiegów kliniki poznasz na www.novique.pl