To już 10 lat, jak Centrum Medyczne dr Kubik w Gdyni jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych centrów medycyny estetycznej na mapie Trójmiasta i naszym zdaniem nie tylko Trójmiasta. W czwartek 4 listopada obchodziło ono swoje 10. urodziny, w których uczestniczyła także redakcja Zatoki Piękna.

 

Wyśmienity tort, długie rozmowy, wspólne wspomnienia o początkach i oczywiście upominki dla pacjentów – świętowanie 10. urodzin Centrum Medycznego Dr Kubik w Gdyni przebiegło w doskonałej atmosferze i dało nadzieję na kolejne lata udanej współpracy. Uroczyste spotkanie odbyło się w czwartek 4 listopada. Dr Paweł Kubik świętował w gronie pracowników oraz pacjentów. 

10 lat Centrum Medycznego dr Kubik
Dr Paweł Kubik, dr Lidia Kodłubańska 

 

Na urodzinowy tort wpadła też nasza redakcja oraz reprezentacja firmy ITP S.A. i Neauvia.

10 lat Centrum Medycznego dr Kubik
Beata Wróblewska - Neauvia, dr Paweł Kubik, Estera Gabczenko - Zatoka Piękna

 

Założycielem Centrum Medycznego dr Kubik jest dr Paweł Kubik, znany naszym czytelnikom z licznych publikacji oraz lekarz medycyny estetycznej ceniony przez pacjentów nie tylko w Trójmieście, ale wręcz z całej Polski, przyjeżdżających na zabiegi właśnie do niego. Klinice i doktorowi przez te 10 lat zaufały osoby z pierwszych stron gazet, np. Arek Braxton czy Kasia Dziurska. Z zabiegów korzysta tutaj też zresztą nasza redaktor naczelna, co pokazują liczne recenzje, w tym zabiegów laserowych

Komentarz eksperta

Dr n. med. Paweł Kubik
Dr n. med. Paweł Kubik
Dziś obchodzimy 10 lat i pamiętam bardzo dobrze ten dzień, jak 10 lat temu wykonywałem pierwsze zabiegi w pierwszym gabinecie w Sea Towers i to jest wspaniałe, że przez te w sumie tylko 10 lat urosła z nas bardzo duża rodzina. Pracujemy razem bardzo długo, bardzo stabilnie, w fajnej atmosferze i chciałbym, aby tak było dalej. Mamy wspólne pomysły, wspólne wartości, w podobny sposób podchodzimy do tego, co robimy. Dzięki temu ciągle rozwijamy się w takim kierunku, który jest bardzo uczciwy i w relacji między nami i tym, co robimy na zewnątrz.

Na temat szybkiego rozwoju Centrum Medycznego Dr Kubik wypowiedziała się także dr Lidia Kodłubańska, specjalista chirurgii plastycznej zasiadająca w zarządzie kliniki. - Gratuluję naszemu doktorowi i naszemu właścicielowi firmy 10-letniego sukcesu. I nie tylko znakomitego pomysłu, ale i również doskonałego rozwoju praktycznego i teoretycznego. Ten rozwój potwierdzony jest nie tylko zdobytymi umiejętnościami, certyfikatami, ale również tytułem ambasadora i szkoleniowca i tytuł wreszcie naukowy. Cieszę się, że miałam zaszczyt i przyjemność dołączyć do tego młodego grona.

10 lat Centrum Medycznego dr Kubik
Zespół Centrum Medycznego dr Kubik

 

Nieustanny rozwój kliniki widać po stale rozszerzającej się ofercie i obecności założyciela Centrum na najważniejszych branżowych wydarzeniach. Ostatnio dr Paweł Kubik brał udział choćby w badaniach nad protokołem Nlift. Równie intensywna, jak działania zawodowe doktora, jest jego współpraca z naszą redakcją. Jako Zatoka Piękna znamy się i współpracujemy z dr Pawłem Kubikiem oraz Centrum Medycznym dr Kubik od samego początku istnienia portalu.

- Stworzyliśmy wspólnie wiele ciekawych publikacji z myślą o naszych czytelnikach. Dodatkowo Centrum Medyczne dr Kubik zawsze chętnie angażuje się w różne akcje charytatywne wspierane przez Zatokę Piękna i cieszymy się, że mamy takich partnerów merytorycznych i przyjaciół jak dr Paweł i jego fantastyczny zespół – komentuje Estera Gabczenko, redaktor naczelna Zatoki Piękna.