Wypoczęty umysł to piękne ciało - pod takim hasłem działa Wisanti Day SPA & Events w Rąbieniu. To nowe miejsce na mapie województwa łódzkiego, które w oparciu o nowoczesne technologie oferuje holistyczne zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz, łącząc je z rytuałami odprężającymi. Uroczyste otwarcie odbyło się 4 września w towarzystwie rodziny, przyjaciół, mieszkańców Rąbienia i przedstawicieli ITP S.A., dystrybutora zaawansowanych technologii do kosmetologii i medycyny estetycznej. W wydarzeniu wzięła udział także redakcja Zatoki Piękna. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji!

 

Oglądaj relację!

- Wisanti jest miejscem, które długo dojrzewało w mojej wyobraźni, a rzeczywistość absolutnie ją przerosła. Od początku wiedziałam, że chcę postawić na wysoko wykwalifikowany personel oraz jak najlepsze technologie i marki. Wszystko co znajdą nasi klienci w Wisanti, przetestowaliśmy osobiście, sprawdziliśmy wszelkie certyfikaty, a następnie zapewniliśmy zespołowi profesjonalne, bardzo intensywne szkolenia, w czym wspierał nas dystrybutor technologii oraz marki Vagheggi - firma ITP S.A. – powiedziała naszej redakcji Agnieszka Piąstka, właścicielka Wisanti Day SPA & Events.

 

Wisanti Day SPA dla życia i zdrowia

Wisanti to połączenie słów vita (życie) i sante (zdrowie) i już sama nazwa nowego Day SPA mówi o celu, jaki przyświecał stworzeniu tego miejsca. Powstało ono po to, by poprawiać nie tylko urodę, ale przede wszystkim jakość życia, a dodatkowo też wspierać zdrowie - tak fizyczne, jak i psychiczne. Realizacji celu służy choćby sam klimat – przyjemny design, który pomaga się zrelaksować, wnętrza, które pozwalają poczuć się jak w domu, a wreszcie i profesjonalnie przygotowane gabinety zabiegowe.

Nowe Day SPA ma spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dlatego w menu zabiegowym znalazły się m.in. technologie od ITP S.A. - My jako firma ITP, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy nawiązać współprace z tak fantastycznym miejscem. Dostarczając nasze technologie oraz fitokosmetyki marki Vagheggi, idealnie wkomponowaliśmy się w wizję właścicielki oraz dopasowaliśmy do wymagań nowoczesnego i ukierunkowanego klienta – powiedział obecny na otwarciu Paweł Szydłowski, Manager of the Laser Area ITP S.A.

 

Innowacyjne i sprawdzone technologie w Wisanti

W ofercie Wisanti pojawiły się zarówno masaże relaksacyjne i rytuały pielęgnacyjne na twarz, jak i stylizacja paznokci, opalanie natryskowe czy makijaże okolicznościowe. Day SPA w Rąbieniu oprócz wielu standardowych zabiegów wyposażone jest w nowoczesne technologie: kriolipolizę CoolTech, platformę laserową Alma Beauty Rejuve DYE-VL do redukcji rumienia i zamykania naczynek oraz zabiegi pielęgnacyjno-terapeutyczne Vagheggi.

- Kriolipoliza to zabieg, który jest prawdziwym przełomem w dziedzinie wyszczuplania różnych obszarów ciała. Zabieg polega dosłownie na wymrożeniu komórek tłuszczowych, które następnie usuwane są z organizmu. W Wisanti znajdziecie oryginalną i certyfikowaną technologię Cooltech, którą na rynek wprowadza firma ITP. Zabieg trwa 70 minut i pozwala zmniejszyć obwód aż o 6 cm już po jednym zabiegu – zachęcała kosmetolog Martyna Szymak. 

Jak tłumaczyła kosmetolog, te 70 minut jest idealnym czasem na wykonanie dowolnego zabiegu pielęgnacyjnego na twarz, który dobierany jest indywidualnie do potrzeb skóry klienta.

 

Od rytuałów Vagheggi po... wieczór panieński

Wśród rytuałów pielęgnacyjnych SPA na twarz dostępne są m.in. zabiegi Vagheggi. - Zarówno kosmetyki, jak i zabiegi Vagheggi oparte są na naturalnych składnikach, esencji wszystkiego co najcenniejsze w naturze, a co włoskie laboratoria skomponowały w specjalistyczne linie. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć każdej skórze taką pielęgnację, jakiej w danym momencie potrzebuje – mówiła kosmetolog Anna Tomaszewska.

Day SPA Wisanti & Events nie ogranicza się do zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ klienci mogą tu skorzystać także z rytuałów dla dwojga czy organizować eventy – wieczór panieński, baby shower lub odprężający wieczór w gronie znajomych. Oprócz gabinetów zabiegowych w Wisanti dostępne są też bowiem grota solna czy przestronny taras, które pozwalają przygotować spotkanie na niejedną okazję.

 

Więcej informacji o WISANTI DAY SPA & EVENTS na stronie: www.wisanti.pl

Więcej o technologiach ITP S.A.: www.itpestetyka.pl